Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

"Swedbank" suteikė kreditą "River Mall" ir "River Hall" centrų įsigijimui

Visa kredito suma peržengia 16 mln. eurų. Paskolos gavėjas - NT fondų valdymo bendrovė "EfTEN Capital". Tai jau ketvirtoji "Swedbank" finansuojama jų investicija Lietuvoje.

bendradarbiavimas23

„Šiuos objektus perka mūsų valdomas, naujai įsteigtas fondas „Eften Real Estate Fund IV“. Tarp šio fondo investuotojų yra ir Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB), su kuriuo visai neseniai pasirašėme sutartį. Ši sutartis parodo tikėjimą ne tik mūsų fondu, bet ir projektais, į kuriuos investuojame, nuolat ieškodami aplinkai palankių sprendimų“, –  sako „EfTEN Capital“ Lietuvos padalinio vadovas Laurynas Žilys.

„Tai – jau ketvirtoji „EfTEN Capital“ valdomų fondų investicija Lietuvoje, kurią finansuoja „Swedbank“. Su šia bendrove glaudžiai bendradarbiaujame visose Baltijos šalyse ir džiaugiamės galėdami būti jų finansų partneriu bei prisidėti prie įgyvendinamų projektų, atnešančių vertę mūsų regionui. Šis sandoris yra itin reikšmingas Kaunui, nes tai – didžiausias sandoris šio miesto nekilnojamojo turto rinkoje per pastaruosius tris metus“, – sako „Swedbank“ Lietuvoje Nekilnojamojo turto klientų skyriaus vadovas Martynas Trimonis.

Pagrindiniai A klasės verslo centro „River Hall“ nuomininkai – IT įmonės „Hostinger“, „Oracle“, „Juvare“. Moderniame prekybos centre „River Mall“, kuris yra miesto centro ir senamiesčio sandūroje, prie Jonavos gatvės, yra įsikūrę „Maxima“, „Ikea“, „Topo centras“ bei kiti nuomininkai.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top