Naujienos

Kredito unijos "Taupkasė" veiklą pradėjo tirti FNTT

Skandalai aplink kredito uniją "Taukpkasė" nesibaigia. Praėjusiais metais Lietuvos Bankas kelis kartus šiai kredito unijai taikė įvairias poveikio priemonės, tačiau 2018 pradžioje "Taupkasei" vis tiek buvo iškelta bankroto bylą. Šiandien apie tai, kad minėta kredito unija galėjo iššvaistyti daugiau nei 800 000 eurų, pranešė finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba.

Tiriama kreditoriaus veikla

Skaityti daugiau: Kredito unijos "Taupkasė" veiklą pradėjo tirti FNTT

FinTech įmonėms iš Lietuvos bus lengviau veikti Singapūre

Finansinių technologijų įmonės vis labiau įsitvirtiną ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Būtent FinTech bendrovių vystymas yra viena iš ilgalaikių Lietuvos banko veiklos strategijų. Šiandien LB išplatino pranešimą spaudai, kad nuo šiol bus dar glaudžiau bendradarbiaujama FinTech srityje su Singapūru.

Bendradarbiavimas kreditavimo ir fintech srityje

Skaityti daugiau: FinTech įmonėms iš Lietuvos bus lengviau veikti Singapūre

Po kliento skundo, įspėjimas "Luminor" bankui

Viešojoje erdvėje dažnai girdima, kad bankai ignoruoja klientus ir nenoriai suteikia prašoma informacija ar bendradarbiauja. Jei manote, kad bankas Jūsų atžvilgiu elgiasi netinkamai, reikia informuoti prižiūrinčias institucijas. Taip ir padarė vienas Luminor banko klientų, kuomet jam nebuvo suteikta išsami informacija apie jo turimas sutartis minėtame banke.

luminor

Skaityti daugiau: Po kliento skundo, įspėjimas "Luminor" bankui

BigBank įspėtas už ydingą palūkanų skaičiavimo metodiką

Praėjusiais metais rekordiškai padidinęs išduotų kreditų portfelį, bankas BigBank susilaukė įspėjimo iš prižiūrinčiųjų institucijų. Į kreditavimo paslaugas besispecializuojantis bankas "BigBank", taikė ydingą palūkanų skaičiavimo metodiką. Taip po patikrinimo konstatavo Lietuvos banko Priežiūros tarnyba.

liudnas

Skaityti daugiau: BigBank įspėtas už ydingą palūkanų skaičiavimo metodiką

Lengvatiniai kreditai iki 25000 EUR smulkiam ir socialiniam verslui

Smulkus verslas dažnai susiduria su apyvartinių lėšų trūkumų. Europos investicijų fondas, per banką "Swdbank" Baltijos šalių įmonėms planuoji suteikti šimtą dvidešimt tris milijonus eurų, lengvatiniais kreditais.

lebfvatiniai kreditai verslui

Skaityti daugiau: Lengvatiniai kreditai iki 25000 EUR smulkiam ir socialiniam verslui
Top