Naujienos

4 kreditoriai taikė netinkama palūkanų skaičiavimo metodiką

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių vartojimo kreditų įstatymo pažeidimų yra ydinga palūkanų skaičiavimo metodika. Tai nereiškia, kad įmonės taiko aukštesnę nei įstatymai numato palūkanų norma, bet dažniausiai yra manipuliuojama pasitelkiant papildomus mokesčius bei kitas "gudrybes".

liudnas

Skaityti daugiau: 4 kreditoriai taikė netinkama palūkanų skaičiavimo metodiką

BigBank valdomas kreditų portfelis perkopė 110 milijonų eurų

Banko BigBank valdomas kreditų portfelis ir toliau sistemingai auga. Kiek anksčiau Kreditai.INFO jau rašė apie auganti BigBank kreditų portfelį - šiandien bendrovės išplatintame pranešime spaudai nurodoma, kad valdomas paskolų portfelis pasiekė 110,7 milijonų eurų sumą.

centai

Skaityti daugiau: BigBank valdomas kreditų portfelis perkopė 110 milijonų eurų

BigBank kreditų porfelis ūgtelėjo 24%

Praėjusiais metais daug kreditorių džiaugėsi rekordiniais pelnais. Pasirodžius pirmosioms šių metų pelno, nuostolio ataskaitoms galima daryti prielaidą, kad šie metai paskolų verslui bus dar sėkmingesni. Šiandien BigBank išplatintame pranešime spaudai nurodoma, kad per pirmąjį 2018 metų ketvirtį "BigBank" valdomas kreditų portfelis ženkliai išaugo. Bendrai išduotų kreditų padaugėjo 24%, o kreditų išduotų fiziniams asmenims portfelis augo dar labiau, net 26%.

RolandasNorvilas

Skaityti daugiau: BigBank kreditų porfelis ūgtelėjo 24%

Bankai pradeda kaupti lėšas sunkmečiui

Ruošk roges vasara, byloja lietuvių liaudies išmintis. Panašu, kad tokios pozicijos laikosi ir Lietuvos bankas, kurio valdybą priėmė sprendimą įpareigoti Lietuvoje veikiančius komercinius bankus sukaupti papildomą pusės procento kapitalo rezervą.

kreditai būstui ir verslui

Skaityti daugiau: Bankai pradeda kaupti lėšas sunkmečiui

Veiklą pradės naujas kreditorius - UAB „Sugar Tech“

Lietuvos bankas išplatino pranešimą spaudai, kuriame nurodė, kad į Viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą yra įtraukiamas naujas kreditorius - UAB „Sugar Tech“.

eurai dziuna

Skaityti daugiau: Veiklą pradės naujas kreditorius - UAB „Sugar Tech“
Top