K14 verslo centrui 2mln. eurų kreditas iš "Citadele" banko

Verslo kreditavimas yra viena iš sparčiausiai augančių paskolų rūšių. Jaučiamas ekonomikos bumas skatina verslininkus plėstis, o tam dažnai prireikia papildomų lėšų. Šiandien bankas "Citadele" išplatino pranešimą apie tai, kad suteikė 2000000 (dviejų milijonų) eurų kreditą naujo verslo centro plėtrai.

K14 verslo centrasNuotrauka: © Projektuotojų vizualizacija

„Citadele“ bankas suteikė 2 milijonų eurų paskolą bendrovei K14, kuri vysto unikalų verslo centrą smulkiems prekybininkams. Plėtotojas į projektą investuoja ir 1,2 mln. eurų nuosavų lėšų. Numatomos investicijos į visą projektą – virš 3 mln. eurų. Projektas plėtojamas Žirmūnuose, Kareivių g. ir duris atverti planuoja 2018 metų pavasarį.

Giedre Kubiliuniene„Atsinaujinantis Žirmūnų rajonas tampa traukos tašku, todėl džiugu, kad ir mes galėsime prisidėti prie unikalios koncepcijos verslo centro, kuris padės savo veiklą vystyti nedidelėms prekybos įmonėms. Maždaug trečdalį šiemet per sausį – rugsėjį naujai išduotų „Citadele“ banko paskolų teko komerciniams NT vystymo projektams. Banko išduotos paskolos atspindi, kad daugiausiai naujų komercinių NT plėtros projektų įgyvendinama Lietuvos didmiesčiuose – Vilniuje ir Kaune“, - sako „Citadele“ banko Smulkių ir vidutinių verslo klientų departamento direktorė Giedrė Kubiliūnienė.

Naujasis verslo centras įsikurs aktyvioje Kareivių gatvėje, šalia sporto klubo „Impuls“. Planuojama, kad centre bus iki 7 parduotuvių, o šalia esančiame pastate įsikurs „Švaros brolių“ tunelinė automobilių plovykla. Jau sudarytos nuomos sutartys su keliomis sporto, laisvalaikio prekes siūlančiomis įmonėmis.

Ramunas BlozeAnot K14 vadovo ir bendraturčio Ramūno Bložės, verslo centro koncepcija gimė kalbantis su smulkiais prekybininkais ir matant jų iššūkius, kaip efektyviai valdyti nuomos kaštus ir turėti klientų srautus pritraukiančią prekybos vietą. Patalpų nuomos kainos didžiuosiuose prekybos centruose auga ir smulkesniems prekybininkams tampa sunku pakelti šiuos kaštus, o papildomai dar reikia pasirūpinti ir kur sandėliuoti prekes ar įkurti administraciją. 

Prekybos įmonės verslo centre turės apie 240 kv.m. ploto, kurį sudarys prekybos zona, sandėliavimo ir biuro patalpos. Iš viso centre bus apie 2000 kv.m. nuomojamo ploto.

Pasak R. Bložės, pasiteisinus verslo cento koncepcijai, planuojama, kad panašius prekybos centrus būtų galima vystyti dar keliose Vilniaus vietoje, kurios pasižymi aktyviu gyventoju judėjimu ir turi bent kelis traukos taškus.

Smulkiojo ir vidutinio verslo bei kitoms įmonėms „Citadele“ bankas išdavė 70 mln. eurų paskolų (neįskaičiuojant išduotų dukterinėms įmonėms)  – 6.8 proc. daugiau nei per pirmus 2016 m. devynis mėnesius.

Top