Jei ne 6 milijardų eurų paskola - Lietuva būtų bankrutavusi?

Pastaruoju metu visuomenėje itin daug diskusijų sukėlė valdančiosios daugumos noras aiškintis praėjusios finansų krizės priežastis. Itin daug prieštaringų nuomonių susilaukė tuometinės valdžios sprendimas skolintis ne iš TVF, o  atviroje rinkoje. Šiandien šiuo klausimus pasisakė ir Finansų ministerijos specialistai, kurių nuomone toks sprendimas galimai išgelbėjo Lietuvą nuo bankroto.

Svarstymai dėl paskolos

Skaityti daugiau: Jei ne 6 milijardų eurų paskola - Lietuva būtų bankrutavusi?

Kam pragyventi yra lengviau? vienišiams ar gyvenantiems šeimoje?

Kam pragyventi yra lengviau? vienišiams ar gyvenantiems šeimoje? Šis klausimas dažnai sukelia didelią diskusiją visuomenėje, tačiau Swedbank finansų ekspertai panašu, kad rado atsakymą ir į jį.

paieskos

Skaityti daugiau: Kam pragyventi yra lengviau? vienišiams ar gyvenantiems šeimoje?

Kada kreiptis dėl kredito išties apsimoka?

Visuomenėje dažnai pasigirsta nuomonės, kad skolintis neverta ir jei tik yra galimybę reikia to vengti visais įmonomais būdais. Tačiau finansų ekspertai ir ekonomistai laikosi kitokios nuomonės ir teigia, kad būna nemažai atveju kai kreiptis dėl kredito išties verta.

Tomas Pulikas

Skaityti daugiau: Kada kreiptis dėl kredito išties apsimoka?

Patarimai planuojantiems kreiptis dėl kredito automobiliui

Daugeliui įsigyti mašiną yra tikra būtinybė, tačiau dažnai automobilis kainuoja nepigiai ir ne kiekvienas turi pakankamai pinigų. Pagrindinė žmonių grupė, kuri yra labiausiai suinteresuota paskolomis automobiliams yra jauni žmonės. Dažniausiai tai asmenys, kurie pradėjo savo pirmąjį darbą ir kuriems automobilis yra būtinas, tam, kad galėtų kasdieną keliauti į darbovietę.

automobilis vidus

Skaityti daugiau: Patarimai planuojantiems kreiptis dėl kredito automobiliui

Paskolos: įdomūs faktai

Esame įpratę, kad įdomių faktų galime išgirsti apie žmogaus organizmą, pasaulį, gyvūnus, keliones, drabužius ar net kasdien valgomą maistą. Tačiau, ar kada susimąstėte, kad paskolos taip pat yra viena iš tų temų, apie kurią taip pat galima pateikti įdomybių? Su keliomis iš jų ir siūlome susipažinti šį kartą.

eurai

Skaityti daugiau: Paskolos: įdomūs faktai
Top