finbee   

Skolinama: nuo 300 iki 10000 eurų.           
Grąžinimo terminas iki: 60 mėnesių.
Tarpusavio skolinimosi platforma.

tarpas

Mano paskola   

Skolinama: nuo 500 iki 15000 eurų.             
Kredito terminas iki: 60 mėnesių.
Galimas paskolų refinansavimas.

tarpas

vivus   

Skolinama: nuo 100 iki 5000 eurų.          
Grąžinimo terminas iki: 48 mėnesių.

tarpas

mokilizingas   

Kredito suma: nuo 300 iki 15000 eurų.          
Kredito terminas iki: 60 mėnesių.

tarpas

bobutes paskola   

Skolinama: nuo 50 iki 5000 eurų.             
Grąžinimo terminas iki: 4 metų.
Šiuo metu vyksta akcija.

Greitųjų kreditų refinansavimas.

tarpas

Kreditų palyginimas

Ieškote paskolos ar geitojo kredito? Skolinkitės apgalvotai su Kreditai.INFO

Per ilgą laiką apie greituosius kreditus yra susiformavusi dvejopa nuomonė. Visų pirma greituosius kreditus teikiančios kompanijos dažnai vertinamos neigiamai, dėl gana didelių palūkanų ir kredito pabrangimo. Iš kitos pusės, žmonės, mokantys valdyti savo finansus ir tinkamai administruoti asmenines skolas smulkiuosius vartojimo kreditus vertina teigiamai dėl galimybės greitai ir nesudėtingai pasiskolinti pinigų. Šiuo metu greitųjų vartojimo kreditų paskolų krepšelis yra gana platus. Įvairios kompanijos siūlo paskolas nuo kelių dešimčių eurų iki 15000 Eur, todėl visuomet galima išsirinkti palankiausią variantą. Tačiau nesudėtingas paskolos gavimo procesas nereiškia, kad į paskolas, gaunamas iš greitųjų kreditų bendrovių reikia žiūrėti lengvabūdiškai. Tai rimtas finansinis įsipareigojimas, kuriam turite būti pasirengę. Kreditai.info pateikia visą reikiamą informaciją, kurios gali prireikti norint palyginti greitųjų kreditų bendroves tarpusavyje.

Kas yra greitieji kreditai?

Greitieji kreditai yra trumpalaikės vartojimo paskolos (iki 5 metų), kurias galima gauti nenurodant paskolos naudojimo paskirties, neužstatant turto ar nemokant pradinio įnašo. Tokias paskolas suteikia ne bankai, o smulkiųjų vartojimo kreditų bendrovės, turinčios teisę vystyti tokią veiklą. Tokių paskolų pagrindinis privalumas - greitis ir lankstumas. Paskola dažniausiai suteikiama per 15 min arba per kelias valandas. Besiskolinantis asmuo laisvai gali pasirinkti sumą, kuri yra reikalinga ir laikotarpį, per kurį nori grąžinti paskolą. Tačiau tokios paskolos yra žymiai rizikingesnės, todėl dažniausiai joms taikomos didelės palūkanos ir papildomi sutarties sudarymo mokesčiai. Neretai vėluojantiems grąžinti paskolą laiku už pradelstas dienas skaičiuojami delspinigiai.

Iš kitos pusės, dauguma greitųjų kreditų bendrovių suteikia savo klientams galimybę prasitęsti paskolos laikotarpį ir taip atidėti arba sumažinti įmoką. Už mokėjimo termino pratęsimą paprastai taikomas papildomas mokestis. Visus šiuos faktorius turite įvertinti prieš imdami paskolą iš konkrečios bendrovės. Norėdami pasirinkti geriausią variantą turite palyginti bent kelių skirtingų bendrovių pasiūlymus ir įvertinti ne tik suteikiamos paskolos dydį, palūkanas, bet taip pat visus papildomus mokesčius.

Ką reikėtų žinoti prieš imant kreditą internetu?

Paskolų teikimo internetu sistema leidžia smulkaus vartojimo kreditą internetu gauti per keliolika minučių. Tam tereikia užpildyti paraišką pasirinktoje bendrovėje nurodant kredito rūšį, norimą sumą ir paskolos grąžinimo terminą. Taip pat pildant paraišką pateikiami asmeniniai duomenys. Tapatybei ir banko sąskaitai patvirtinti daromas 0,01 Eur pavedimas į bendrovės sąskaitą. Gavusi Jūsų paraišką įmonė patikrina jūsų kredito istoriją ir priima sprendimą ar suteikti paskolą.

Tiek imant paskolą internetu, tiek bet kurį kitą kreditą galima būtų vadovautis keliais bendro pobūdžio patarimais. Visų pirma, nesiskolinkite daugiau negu reikia. Skolinti pinigai kainuoja, už juos skaičiuojamos palūkanos, todėl jeigu nesate tikri, geriau skolinkitės mažesnę sumą. Prieš imdami paskolą taip pat tiksliai išsiaiškinkite, kiek kainuos Jūsų paskola. Visos internetu paskolas teikiančio bendrovės pateikia skaičiuokles, kuriomis naudojantis galima apskaičiuoti kiek sumokėsite palūkanų per Jūsų pasirinktą laikotarpį ir kokia bus Jūsų mėnesio įmoka. Skaičiuodami paskolos kainą nepamirškite perskaityti visų taisyklių, pateikiamų įmonės tinklapyje ir įvertinkite, kiek gali kainuoti paskolos vėlavimas. Taip pat pasidomėkite, kokius papildomus mokesčius bendrovė taiko už sutarties sudarymą.

Kai kurios paskolas internetu teikiančios bendrovės pirmą kartą besiskolinantiems siūlo pirmą paskolą be pabrangimo, tačiau dažnai būna ribojama suma kurią galite skolintis tokiomis sąlygomis ir laikotarpis, per kurį reikia grąžinti kreditą. Pasidomėkite tokiais pasiūlymais. Galbūt Jūs atitinkate bendrovės keliamus reikalavimus tokiai paskolai gauti. Tai leistų pasiskolinti pinigų be pabrangimo. Tačiau nepamirškite detaliai susipažinti su visomis tokio pasiūlymo sąlygomis ir atidžiai jas išnagrinėkite.

Kaip išsirinkti geriausią kreditų bendrovę?

Universalaus recepto, kaip išsirinkti geriausią paskolos pasiūlymą ir patikimiausią bei geriausią bendrovę, nėra. Kiekviena situacija yra skirtinga, todėl tik Jūs galite priimti tinkamiausią sprendimą. Svarbiausias patarimas - neskubėkite. Dažniausiai klaidingi pasirinkimai padaromi dėl didelio skubėjimo ir nepakankamo įsigilinimo į situaciją. Suprantama, jeigu nutiko nemaloni situacija, dėl kurios greitai prisireikė pinigų, skubama kuo greičiau problemą išspręsti. Tačiau net ir tokioje situacijoje skirkite bent kelias minutes bendrovių analizei ir palyginimui. Nesirinkite pirmo pasitaikiusio varianto. Galite pasinaudoti kreditai.info pateikiama informacija ir palyginti kelias skirtingas bendroves.

Apsibrėžkite, kokios paskolos Jums reikia ir rinkitės bendrovę pagal tai, kokioje veikloje jos specializuojasi. Jeigu Jums reikalinga labai nedidelė pinigų suma, pasidomėkite bendrovėmis, teikiančiomis kreditus SMS žinutėmis. Paprastai tokiems kreditams gauti taikoma supaprastinta paskolos išdavimo procedūra. Jeigu Jums reikalinga didesnė, labiau specializuota paskola, rinkitės bendroves, teikiančias paskolas iki 15000 Eur. Kompanijos, kurios specializuojasi didesnių kreditų rinkoje gali taikyti mažesnes palūkanas, procedūra gali būti šiek tiek sudėtingesnė ir Jūsų kredito reitingo vertinimas griežtesnis, tačiau kaip privalumą Jūs galite gauti mažesnes palūkanas ir palankesnes kredito grąžinimo sąlygas. Ieškote kredito automobiliui arba turite automobilį ir galite jį užstatyti? Pasidomėkite tokias paslaugas siūlančiomis bendrovėmis ir jų suteikiamomis sąlygomis.

Kaip apsispręsti, ar skolintis?

Kiekviena paskola ar kreditas yra finansinis įsipareigojimas. Sudarę sutartį Jūs kiekvieną mėnesį turėsite mokėti nustatyto dydžio įmokas. Nesilaikant šių sąlygų gresia baudos, taip pat galima sugadinti savo kredito istoriją. Prieš imdami paskolą užduokite sau klausimą, ar sugebėsite šią paskolą grąžinti. Jeigu turite stabilias pajamas kurių dalį galite skirti paskolai mokėti, tuomet atsakymas aiškus. Tačiau jeigu turite finansinių problemų, neturite nuolatinių pajamų gerai apsvarstykite, ar tikrai reikalinga paskola. Ar žinote, iš kur paimsite pinigų kiekvieną mėnesį, kuriuos reikės pervesti paskolą suteikusiai bendrovei. Jeigu nežinote, tuomet pagalvokite dar kartą. Negalėjimas laiku įvykdyti finansinių įsipareigojimų gali įklampinti į dar didesnes skolas. Nepriimkite sprendimų skubotai ir skolinkitės atsakingai.

Nenorite skolintis? Kreditai.INFO specialiai Jums paruošė finansinius patarimus, kurie padės gyventi be skolų.

Iš tikrųjų su pinigais „dirbti“ yra pakankamai sunku ir sudėtinga. Situacija nuolatos keičiasi ir mes privalome prie viso to tinkamai bei optimaliai prisitaikyti. Niekuomet nenuleisti akių nuo savo asmeninių finansų gali būti ypač sudėtinga užduotis, o kai kuriais atvejais tai atrodo net visiškai neįmanoma. Turbūt ne vienas iš jūsų sau ne kartą buvote uždavę tokius klausimus kaip – „kaip jam taip puikiai sekasi valdyti savo finansus?“, „ką aš darau neteisingai, kad visuomet susiduriu su finansiniais sunkumais?“ Ir iš tiesų, nebūtinai turite daryti kažką „blogo“, kad jūsų finansinė padėtis nebūtų tokia puiki, kaip kad jūs norėtumėte. Galbūt tiesiog yra keli veiksniai, kuriems jūs neskiriate jokio dėmesio ir kurių jūs nesekate, todėl reguliariai susiduriate su tais pačiais finansiniais sunkumais?

Todėl visuomet patariama savo asmeninių finansų valdymui skirti bent šiek tiek daugiau laiko nei skiriate dabar. Ir nors pradžioje visa tai jums gali pasirodyti kaip labai komplikuota ir pernelyg sudėtinga užduotis, ilgainiui jums turėtų būti vis lengviau pasirūpinti savo asmenine finansine situacija, ją apsaugant ir užtikrinant, kad ateityje neteks susidurti su didelėmis finansinėmis problemomis.

Sudarykite savo asmeninių finansų kalendorių

Reikia pripažinti, kad sekti savo pinigus iš tikrųjų yra labai sudėtinga – ir ypač tuomet, kai mūsų pečius slegia labai daug įvairių rūpesčių, turime begalę darbų ir stengiamės vienu metu būti keliose vietose.

Tačiau nepaisant to, kad kai kurie dalykai būna labai sudėtingi ir reikalaujantys nemenkų papildomų pastangų, visuomet yra išeičių, kuriomis galima nesunkiai pasinaudoti. Ir šiuo atveju viena iš jų yra asmeninių finansų kalendoriaus sudarymas. Visą tai jūs galite padaryti tiek naudodami tikrą fizinį kalendorių, tiek ir pasinaudodami kompiuterinėmis programomis ar mobiliosiomis programėlėmis, kurių šiuolaikinėje rinkoje yra daugybė. Svarbiausia, kad jūs turėtumėte labai aiškų kalendorių, kuriame fiksuotumėte savo gaunamas pajamas ir patiriamas išlaidas. Šiuo atveju jums reikėtų nepamiršti, kad prie savo išlaidų jūs turite priskirti absoliučiai viską. Trumpiau tariant, net jei sumokėjote už vieną puodelį kavos, šias išlaidas turite įrašyti į savo kalendorių. Galiausiai galėsite suprasti, kur nukeliauja jūsų pinigai ir kokių sprendimų pagalba jūs galėtumėte sumažinti savo patiriamas išlaidas, kartu pagerinant ir savo finansinę situaciją.

Įvertinkite jums taikomas palūkanas 

Finansiniams įsipareigojimams taikomos palūkanos yra labai svarbus veiksnys, kuris turi tiesioginės įtakos mūsų asmeninei finansinei padėčiai. Jei jūs esate gavę vieną ar netgi keletą paskolų, turite žinoti, kokios palūkanos joms yra taikomos. Nuo palūkanų dydžio tiesiogiai priklauso bendra paskolos vertė ir jūsų padengiamų mėnesinių įmokų dydis. Jei turite ne vieną paskolą, tuomet stenkitės kuo greičiau grąžinti būtent tą, kurios palūkanos yra didžiausios. Tai leis jums sutaupyti daugiau lėšų.

Tapkite savo asmeninio biudžeto valdovu

Jei jūs kiekvieną mėnesį turite daugiau ar mažiau stabilias pajamas, pabandykite suskaičiuoti visas savo išlaidas, tokias kaip nuoma, automobilis, prenumeratos, maistas ir kt. Kaip jau buvo minėta, jūs turite suprasti, kur iškeliauja jūsų pinigai. Žinodami visas išlaidas, jūs iš anksto žinosite, kiek lėšų jums liks, kai padengsite visas svarbiausias ir kiekvieną mėnesį jūsų patiriamas išlaidas. Be to, tokiu atveju jums bus lengviau valdyti savo asmeninį biudžetą – tai ypač svarbu, jei kartas nuo karto jūs esate linkę įsigyti tam tikrą didesnės vertės pirkinį ar norite pasinaudoti brangesnėmis paslaugomis.

Sportuokite

Kai kuriems iš jūsų šis patarimas gali atrodyti pakankamai lėkštas ir keistas, tačiau atlikti tyrimai jau seniai parodė, kad reguliarus fizinis aktyvumas padeda daugybe būdų. Sportas didina mūsų produktyvumą, suteikia daugiau motyvacijos, padeda mūsų protui būti „budriam“, gerina atliekamo darbo efektyvumą, prisideda prie geresnės nuotaikos, suteikia mums daugiau energijos, gerina mūsų sveikatą ir kt.

Yra daugybė sporto privalumų, tačiau šiuo atveju neapkrausime jūsų pernelyg dideliu informacijos kiekiu – juolab, kad pagrindinis šio straipsnio tikslas yra suteikti jums patarimų, susijusių su jūsų asmeniniu finansų gerinimu. Svarbiausia, kad jūs žinotumėte, jog sportas padeda mūsų kūnui ir sielai.

Kaip bebūtų, jei jūs iki šiol visiškai nesportavote, pasistenkite pradėti tai daryti bent du kartus per savaitę, pamažu didindami savo fizinio aktyvumo lygį. Ir tai tikrai neprivalo sukelti jums papildomų išlaidų. Jūs galite pasirinkti bėgiojimą, važinėjimą dviračiu, jogos pratimus ar bet kurias kitas treniruotes, kurių dėka galėtumėte pasijusti geriau.

Darykite tai kartu

Suraskite žmogų, kuris susiduria su tomis pačiomis programomis, turi tokius pačius pomėgius ar vadovaujasi tokiais pačiais principais kaip ir jūs. Būsite labai maloniai nustebę, kai sužinosite, kaip efektyviai gali būti išspręsti visi jums iškylantys klausimai, kuomet juos bandote spręsti su kitais žmonėmis – ir tai yra ypač aktualu tuomet, kai tokie klausimai būna susiję su finansais. Pavyzdžiui, jei jūs norite pakeisti savo išlaidavimo įpročius ir lengviau stabilizuoti savo asmeninį finansinį pagrindą, savo mintimis pasidalinkite su savo antrąja puse ar geriausiu draugu(-e). Pabandykite tai daryti kartu, lygiagrečiai dalindamiesi savo pasiektais rezultatais ir iškylančių problemų sprendimo būdais.

Pagalvokite prieš darydami

Gali nuskambėti, kaip labai paprasta užduotis, tačiau iš tikrųjų didelė dalis žmonių nėra linkę pernelyg ilgai galvoti apie tai, kur jie išleidžia savo pinigus ir ar jiems iš tikrųjų reikia tam tikrų pirkinių. Verslas tampa vis labiau patyręs rinkodaros srityje, o tai reiškia, kad jie žino būdų, kurių pagalba galima daug lengviau vartotojams „įsiūlyti“ prekes, kurių jiems iš tikrųjų visiškai nereikia. Todėl norėdami apsisaugoti nuo bereikalingų išlaidų, turėtumėte prieš priimdami vienokį ar kitokį sprendimą, apie visą tai labai gerai pagalvoti. Tai reiškia, kad turite save apsaugoti nuo impulsyvių sprendimų, kurie niekuomet nepagelbėja mūsų asmeniniams finansams.

Visuomet užduokite sau vieną ir tą patį klausimą – „ar man šio daikto iš tikrųjų reikia?“. Jei po kurio laiko jūs vis dar būsite tikri, kad jums jo reikia, akivaizdu, kad galite jį įsigyti. Tačiau jei praėjus dienai ar kelioms imsite abejoti, tai bus atsakymas į jūsų klausimą. Tai reiškia, kad kalbant apie mūsų asmeninius finansus, mes visuomet privalome elgtis labai atsakingai ir apgalvotai – niekuomet neleidžiant sau išlaidauti ten, kur to daryti nėra jokios būtinybės.

Patikrinkite, ką turite

Nėra ko abejoti, kad jei jūs bent kartą pabandytumėte visiškai pilnai sutvarkyti savo gyvenamąjį būstą, atrastumėte daugybę daiktų, kurių jums iš tikrųjų visiškai nereikia ir kurių jūs ilgą laiką nenaudojote. Jei jų pasistengtumėte atsikratyti, tuomet ne tik pasijustumėte „lengvesni“ ir jūsų būste atsirastų daugiau laisvos vietos, tačiau jūs taip pat galėtumėte gauti daugiau pajamų. Trumpiau tariant, nereikalingus daiktus, jūs visuomet galite parduoti. Ir tai padaryti iš tikrųjų yra labai paprasta – atsižvelgiant į tai, kad šiuolaikinėje rinkoje yra ne vienas atitinkamos tematikos internetinis portalas, kuriame galima paskelbti apie savo parduodamus daiktus.

Patarimai tiems, kurie planuoja pasiskolinti

Kai jau žinote, kokius sprendimus galite pasitelkti, kad pagerintumėte savo asmeninę finansinę situaciją, verta sužinoti ir keletą praktiškų patarimų, susijusių su paskolomis. Kadangi daugybė žmonių šiomis dienomis nevengia kreiptis į kreditorius, tokius finansinius sprendimus būtina priimti labai apgalvotai.

  • Dalį laiko skirkite kreditorių taikomų paskolų pasiūlymų paieškai. Tai reiškia, kad jūs niekuomet neturėtumėte sau leisti kreiptis dėl pirmos po ranka pasitaikiusios paskolos. Kreditorių yra daugybė, todėl ir skirtingų paskolų pasiūlymų yra begalė. Net jei jūs nemanote, kad yra verta eikvoti savo brangų laiką, nepamirškite, kad skyrę daugiau laiko ir atlikę atidžią paiešką, jūs galėsite gerokai daugiau sutaupyti.
  • Visuomet atsižvelkite į visą paskolos vertę. Nemaža dalis žmonių, kurie galvoja apie paskolas, žvelgia tik į sumą, kurią nori pasiskolinti. Tačiau kreditoriams bene visuomet grąžiname daugiau nei pasiskoliname (nebent pasinaudojama trumpalaikėmis paskolomis, kurioms yra taikomos išskirtinės nuolaidos). Tai reiškia, kad jūs privalote atsižvelgti į bendrą sumą, kurią jums teks grąžinti kreditoriams.
  • Supraskite, kuo skiriasi saugi paskola nuo paskolos su kintančiomis palūkanomis. Šiuo atveju saugią paskolą jūs galite suprasti kaip paskolą, kurios palūkanos yra fiksuotos ir nekintančios visą paskolos sutarties vykdymo laikotarpį. Tuo tarpu paskola su kintančiomis palūkanomis paskolos grąžinimo proceso metu gali pabrangti.
  • Gerai pagalvokite apie savo asmeninį biudžetą. Prieš kreipdamiesi į kreditorius, turėtumėte suformuoti savo asmeninį biudžetą ir jį kaip įmanoma optimaliau paskirstyti. Papildomi finansiniai įsipareigojimai paveiks jūsų biudžetą, todėl neleiskite priimti neapgalvotų sprendimų ir nebandykite kliautis savo „sėkme“.
  • Niekuomet nesiskolinkite pinigų impulsyviai. Jei jūs norite įsigyti brangų pirkinį ir neturite tam asmeninių lėšų, turbūt galvojate apie kreipimąsi dėl paskolos arba pirkimą išsimokėtinai (lizingu). Tačiau niekuomet neturėtumėte leisti priimti impulsyvių sprendimų. Prieš nuspręsdami, turite bent kurį laiką gerai pagalvoti ar jums yra verta finansiškai įsipareigoti ilgesniam laikui.
  • Stenkitės vengti greitųjų kreditų. Jei norite kreiptis į kreditorius ir gauti paskolą, stenkitės orientuotis į vartojamąsias paskolas, kurioms yra taikomos žemesnės palūkanos. Tuo tarpu, jei jūs norite pasinaudoti greituoju kreditu, turite susitaikyti su tuo, kad jam bus taikomos labai aukštos palūkanos, todėl kreditoriams turėsite grąžinti kur kas daugiau nei pasiskolinote.
  • Supraskite, kad kreditoriams yra labai svarbus jūsų mokumas. Jei tikitės gauti paskolą, turite būti mokūs fiziniai asmenys. Nei vienas kreditorius nesuteiks paskolos žmogui, kuris neatitinka keliamų reikalavimų ir yra pripažįstamas nemokiu. Šiuolaikinės taisyklės ir reikalavimai yra labai griežti, todėl kreditoriai visuomet kruopščiai įvertins jūsų asmeninę finansinę padėtį.
  • Jei norite gauti būsto paskolą, būtinai palyginkite skirtingus pasiūlymus. Kiekvienas komercinis bankas ar kredito unija, suteikianti būsto paskolas, taiko skirtingas palūkanas ir skirtingas sąlygas. Jokiu būdu nepriimkite pirmo jums pasiūlyto būsto paskolos varianto. Be to, nesibaiminkite derėtis. Jei jūs gausite ne vieną pasiūlymą, tuomet gavę patį palankiausią, galėsite eiti pas kitus kreditorius derėdamiesi dėl dar palankesnių būsto paskolos sąlygų.
  • Stenkitės kiekvieną mėnesį padengti bent 10% savo kreditinės kortelės išeikvoto balanso. Tuo tarpu, jei jūs kiekvieną mėnesį padengsite tik minimalią sumą, kreditinei kortelei padengti jums prireiks amžinybės.

Žinoma, apie paskolas galima kalbėti dar ilgai, tačiau svarbiausia, kad nei vienas finansinis sprendimas nebūtų priimtas paskubomis ir tinkamai jų neapgalvojus. Kiekviena detalė yra aukso vertės, todėl nuo šiol elkitės atsakingai ir daugiau dėmesio skirkite savo asmeniniams finansams.

Top