Išsirinkite paskolą internetu greitai ir paprastai

Kreditai.INFO siūlomos paskolos internetu leidžia greitai gauti paskolą iki 10000 eurų. Išsirinkite geriausią kredito pasiūlymą ir pinigus savo sąskaitoje galėsite matyti jau po 15 minučių.

finbee   

Skolinama: nuo 300 iki 10000 eurų.           
Grąžinimo terminas iki: 60 mėnesių.
Tarpusavio skolinimosi platforma.

tarpas

Mano paskola   

Skolinama: nuo 500 iki 15000 eurų.             
Kredito terminas iki: 60 mėnesių.
Galimas paskolų refinansavimas.

tarpas

vivus   

Skolinama: nuo 100 iki 5000 eurų.          
Grąžinimo terminas iki: 48 mėnesių.

tarpas

mokilizingas   

Kredito suma: nuo 300 iki 15000 eurų.          
Kredito terminas iki: 60 mėnesių.

tarpas

bobutes paskola   

Skolinama: nuo 50 iki 5000 eurų.             
Grąžinimo terminas iki: 4 metų.
Šiuo metu vyksta akcija.

Greitųjų kreditų refinansavimas.

tarpas

Gauti kreditą internetu dar niekada nebuvo taip lengva

Paskolos internetu su kreditai.INFO. Palyginkite skirtingus paskolų internetu pasiūlymus ir gaukite paskolą internetu geriausiomis sąlygomis. Mes nuolatos atnaujiname paskolų internetu pasiūlymus, pridedame naujus partnerius/kreditorius. Skolintis naudojantis Kreditai.INFO paskolų palyginimu leidžia sutaupyti ir nuolatos būti kreditų naujienų epicentre.

paskolos internetuNuotrauka: © Kreditai.INFO

Vartojamosios paskolos, smulkieji kreditai internetu ir panašios finansavimo priemonės dažniausiai naudojamos, kuomet greitai prireikia nedidelės pinigų sumos - remontui, buitiniams prietaisams įsigyti, atostogoms ir pan. Dažniausiai šios paslaugos naudojamos siekiant išspręsti laikinas finansines problemas, kuomet greitai reikia pinigų. Paskolų internetu populiarumą lemia supaprastinta kredito suteikimo procedūra. Paprastai bankuose atsakymo dėl kredito tenka laukti kelias dienas ir gana sudėtinga, daug biurokratizmo turinti procedūra. Smulkiuosius vartojimo kreditus teikiančios bendrovės gali suteikti paskolą tenkinančią bet kurio kliento poreikius. Priklausomai nuo to, kokios sumos Jums reikia, kokios yra Jūsų pajamos, galite gauti kreditą nuo 30 Eur iki 15000 Еur.

Į ką labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį imant paskolą?

Svarbiausias dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį prieš imdami paskolą internetu (arba iš banko) - kokias palūkanas reikės mokėti ir iki kada turite grąžinti paskolą. Praleidus mokėjimo terminą dauguma greitųjų kredito bendrovių gali taikyti papildomus mokesčius, kuriuos taip pat turite išsiaiškinti. Be to svarbu atkreipti dėmesį ir išanalizuoti kelių kredito bendrovių pasiūlymus. Kai kurios bendrovės imantiems pirmąjį kreditą jį tam tikromis sąlygomis siūlo be papildomų mokesčių ir palūkanų, todėl jūsų paskola gali nepabrangti, t.y. grąžinti turėsite tiek pat kiek paėmėte.

Kaip gauti paskolą internetu?

Norėdami gauti paskolą internetu turite kreiptis į smulkiųjų kreditų bendrovę. Informacija apie kredito bendroves ir jų siūlomas sąlygas pateikiama Kreditai.INFO svetainėje. Dauguma kredito bendrovių savo tinklapiuose pateikia skaičiuokles, kurias naudojant galima greitai įsivertinti kredito pabrangimą ir mokėtinas periodines įmokas.

Išsirinkę smulkiųjų kreditų bendrovę turite užsiregistruoti jos tinklapyje ir pateikti paraišką. Paraiškos pateikimo metu bus paprašyta įvesti asmens duomenis (asmens kodą, telefono numerį, el. paštą). Paraiškai patvirtinti iš savo banko sąskaitos turėsite pervesto 0,01 Eur. Ši operacija naudojama siekiant patvirtinti Jūsų tapatybę ir norint susieti Jūsų asmeninius duomenis su asmenine banko sąskaita.. Paraiška kreditui gauti patvirtinama greitai. Paprastai patvirtinimas gaunamas per 15 min.. Patvirtinus paraišką pasirašoma sutartis ir į Jūsų banko sąskaitą pervedama norima pinigų suma.

Ar galima pratęsti paskolų internetu grąžinimo terminą?

Jeigu susidūrėte su sunkumais grąžinant paskolą, gautą internetu, nereikėtų iš karto pradėti nerimauti. Dauguma tokias paskolas suteikiančių bendrovių siūlo galimybes už tam tikrą mokestį prasitęsti grąžinimo terminą. Įsivertinkite, ar tikrai reikalingas toks termino pratęsimas ir ar negalite laiku sumokėti įmokos.

Kodėl verta rinktis paskolą internetu?

Yra kelios pagrindinės priežastys, skatinančios skolintis internete. Visų pirma, tai leidžia sutaupyti laiko. Paskolos internetu suteikiamos greitai. Paprastai tinkamai pateikus paraišką ir turint stabilias pajamas, atsakymas dėl paskolos suteikimo pateikiamas per 15 min. Tuo tarpu kreipiantis į banką, skolinimosi procesas gali trukti kelias dienas.

Kreditus internetu gauti yra patogu ir paprasta. Naudodamiesi paskolas internetu teikiančių bendrovių paslaugomis kreditą galite gauti neišėję iš namų. Tereikia internetu užpildyti paraišką. Jums nereikia važiuoti į bendrovės skyrių, kad pasirašytumėte kreitavimo sutartį. Tai galite padaryti bet kurioje pasaulio vietoje, tereikia turėti internetą. Specialistai rekomenduoja prieš imant paskolą visuomet palyginti bent kelis pasiūlymus. Tam, kad atliktumėte tokį palyginimą Jums nereikia vaikščioti po skirtingų bendrovių filialus, kadangi visą informaciją galite rasti internete. Peržiūrėję kelių skirtingų kredito bendrovių pasiūlymus išsirinksite variantą, geriausiai atitinkantį Jūsų poreikius. Kiek kainuoja paskola ir kas yra BVKKMN?

BVKKMN yra bendra vartojimo kredito kainos metinė grąžinimo norma. Tai dydis, kuris rodo, kiek iš viso pabrangsta Jūsų paskola. BVKKMN naudojamas norint apskaičiuoti visą ilgalaikės paskolos kainą, į kurią įeina palūkanos, įmokų mokėjimo mokesčiai, administracinės išlaidos, tokios kaip sutarties sudarymo mokestis ar pan. Šis dydis įvertina visas išlaidas, kurias klientas sumoka smulkiųjų vartojimo kredtitų bendrovei imdamas paskolą ilgesniam nei vienerių metų terminui.

Iš esmės BVKKMN parodo, kiek kainuoja Jūsų paskola. BVKKMN dydis priklauso nuo kelių pagrindinių faktorių. Paprastai BVKKMN priklauso nuo paskolos termino ir skolinamos sumos dydžio. Kuo didesnė paskolos suma ir kuo ilgesniam laikotarpiui norima pasiskolinti, tuo mažesnis BVKKMN bus pritaikytas. Pasinaudojus kredito bendrovių pateikiamomis skaičiuoklėmis galima nesudėtingai įvertinti ir apskaičiuoti kokia bus galutinė kredito gavėjo mokama suma.

Kokių veiksmų gali imtis kreditorius, jeigu paskola negrąžinama laiku?

Jeigu iškilo finansinių sunkumų grąžinant paskolą, turėtumėte susisiekti su kreditoriumi ir susitarti dėl grąžinimo atidėjimo termino. Dauguma kredito bendrovių siūlo galimybę terminą pratęsti ir taip atidėti paskolos grąžinimą. Vis dėlto, jeigu nepavyksta kredito grąžinti laiku, smulkiųjų kreditų bendrovė turi teisę kreiptis į teismą arba skolų išieškojimo įmonę. Nevykdant įsipareigojimų laiku, kredito davėjas turi teisę esant sutartyje numatytoms sąlygoms sutartį nutraukti ir pareikalauti grąžinti visą kredito sumą. Be to, nevykdant įsipareigojimų, Jūsų duomenys gali būti perduoti į UAB “CreditInfo Lietuva” bei suinteresuotiems asmenims, kaip nurodo LR įstatymai. Tokios informacijos perdavimas gali labai neigiamai atsiliepti Jūsų kredito istorijai, todėl reikėtų vengti vėluoti mokėti periodines įmokas.

Ar galima pasiskolinti internetu nemokamai?

Kreditą internetu tam tikromis sąlygomis galite gauti nemokamai. Dauguma smulkiųjų vartojimo kredito bendrovių imantiems paskolą pirmą kartą asmenims suteikia lengvatines sąlygas ir netaiko jokių paskolų mokesčių. Pavyzdžiui, suteikia galimybę sumą iki 1000 Eur 6 mėn. laikotarpiui gauti be pabrangimo. Todėl ieškantiems geriausio kreditavimo pasiūlymo reikėtų nepabijoti ir peržiūrėti kelių skirtingų kreditų bendrovių pasiūlymus.

Kokias paskolas galima gauti internetu?

Šiai dienai dauguma kreditorių (tiek bankai, tiek smulkieji) stengiasi perkelti daugiau paslaugų į virtualią erdvę. Prieš dešimtmetį naudojantis internetu buvo galima gauti tik smulkiuosius vartojimo kreditus (geriau žinomus kaip greitieji kreditai), tačiau šiandien situacija kardinaliai pasikeitė:

Kas yra vartojamoji paskola?

Kalbant apie vartojamąsias paskolas, visų pirma būtų naudinga jas atskirti nuo daugeliui puikiai pažįstamų greitųjų kreditų. Kai kurie žmonės iki šiol visas paskolas yra pratę tapatinti su greitaisiais kreditais, tačiau toks požiūris yra labai neteisingas.

Greitieji kreditai yra skirti spręsti trumpalaikius finansinius klausimus. Jie yra suteikiami trumpam terminui ir jų vertė įprastai būna gerokai mažesnė. Be to, greitieji kreditai pasižymi labai aukštomis palūkanomis (lyginant jas su kitų rūšių finansiniais įsipareigojimais, tokiais kaip vartojamosios paskolos, ilgalaikiai kreditai, automobilių lizingas ir kt.)

Tuo tarpu vartojamoji paskola būna didesnės vertės nei greitieji kreditai ir jos yra suteikiamos ilgesniam laikotarpiui, pvz., vieneriems, dvejiems ar penkeriems metams. Atsižvelgiant į tai, kad vartojamųjų paskolų vertė yra didesnė, o grąžinimo laikotarpis yra ilgesnis – metinė palūkanų norma taip pat yra mažesnė.

Vartojamosios yra labai populiari paskolų rūšis. Todėl jos dažnai yra siūlomos ne tik komercinių bankų, kredito unijų ar tarpusavio skolinimo platformose, tačiau ir kredito bendrovėse, kurios vartotojams siūlo ir greituosius kreditus.

Kam galima panaudoti gautas lėšas?

Kaip jau supratote, šiuolaikinėje finansinių paslaugų rinkoje vartotojams yra siūlomos skirtingų rūšių paskolos. Tai reiškia, kad kiekviena paskola gali turėti skirtingą paskirtį. Žmonės, kurie į kreditorius kreipiasi dėl greitųjų kreditų, dažniausiai nori gauti papildomų lėšų labai greitam ir pakankamai nedidelės vertės pirkiniui ar tiesiog siekia išgyventi iki savo būsimo atlyginimo. Skolintis vartojui, priežasčių gali būti gerokai daugiau. Todėl pateiksime jums bent keletą iš jų:

 • Vestuvių organizavimui skirtų išlaidų padengimas;
 • Atostogų planavimas (pvz., vykstama į užsienio šalį);
 • Siekis padengti turimas didesnėmis palūkanomis pasižyminčias paskolas ar kreditines korteles (nors dažnai tokiais atvejais efektyviau pagelbsti paskolų refinansavimas – nebent vartojamoji paskola pasižymi labai palankiomis sąlygomis);
 • Nenumatytai atsiradusių išlaidų padengimas (pvz., medicininės išlaidos, buitinių klausimų, tokių kaip remontas, sprendimas ir kt.).

Kaip gauti vartojamąją paskolą?

Šis klausimas yra aktualus daugeliui žmonių, kurie nori kreiptis į kreditorius dėl finansavimo. Kaip žinia, šiandien vartotojų mokumo vertinimo procesas vaidina labai svarbų vaidmenį, todėl visiškai suprantama, kad anaiptol ne kiekvienas žmogus gali lengvai gauti norimo dydžio vartojamąją paskolą. Kita vertus, jei jūs norite bent jau preliminariai numatyti, koks galėtų būti kreditorių atsakymas. Kuomet jūs jiems pateiksite savo paraišką ir jie ją įvertins, turėtumėte atkreipti savo dėmesį į keletą svarbių veiksnių, kurie neabejotinai bus įvertinti jūsų pasirinktų kreditorių arba tarpusavio skolinimo platformos operatorių.

Asmeninė kredito istorija

Jūsų asmeninė kredito istorija kiekvienam kreditoriui (ir tarpusavio skolinimo platformų operatoriams, kurie yra atsakingi už vartotojų mokumo vertinimo procesą) parodo, ar jūs esate pajėgūs grąžinti konkretaus jūsų prašomo dydžio paskolą. Trumpiau tariant, jūsų asmeninė kredito istorija yra jūsų tikrosios finansinės situacijos atspindys.

Gera asmeninė kredito istorija rodo, kad jūs galite padengti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus ir kreditoriai nepatirs jokių finansinių nuostolių. Tai reiškia, kad tokiu atveju fizinis asmuo, kurio asmeninė kredito istorija yra gera, yra vertinamas kaip pasižymintis kur kas mažesne rizika. Tuo tarpu, jei žmogaus asmeninė kredito istorija yra labai prasta arba jos apskritai nėra (pvz., jei iki tol dar niekuomet nebuvo tekę kreiptis į kreditorius ar naudotis lizingo paslaugomis), pasiskolinti gali tapti sudėtingiau.

Kita vertus, nereikėtų suprasti klaidingai. Tai tikrai nereiškia, kad jei jūs niekada neturėjote jokių finansinių įsipareigojimų, jums bus sudėtinga gauti paskolą. Jei jūs atitiksite visus likusius kreditorių taikomus reikalavimus, pvz., jūsų gaunamos mėnesinės pajamos bus labai aukštos, jūs neturėsite jokių finansinių įsipareigojimų ir kt., tuomet jūsų kredito reitingas bus labai aukštas ir jūs galėsite sulaukti labai palankiomis sąlygomis pasižyminčių vartojamųjų paskolų pasiūlymų.

Finansiniai įsipareigojimai ir jų dydis

Kiekvienas vartotojas turi suprasti, kad didelių mėnesinių pajamų nepakaks norint gauti vartojamąją paskolą. Jei žmogus turės daug finansinių įsipareigojimų, tai tiesiogiai paveiks jo finansinę situaciją ir sumažins galimybes gauti paskolą. Kreditoriai visuomet taiko 40 proc. ribą. Tai reiškia, kad jei žmogaus finansiniai įsipareigojimai siekia 40 proc. visų jo gaunamų mėnesinių pajamų, jis nebegali pasiskolinti.

Tačiau vėlgi, nereikėtų susitelkti į šį skaičių. Kai kurie kreditoriai taiko kur kas griežtesnius reikalavimus ir atsisako skolinti net ir turint mažiau finansinių įsipareigojimų. Dėl šios priežasties visuomet vertėtų gauti daugiau nei vieną pasiūlymą, t.y. kreiptis į daugiau nei vienus kreditorius. Tai taip pat sukuria palankesnes sąlygas, jei jūs norite derėtis su kreditoriais dėl geresnių sąlygų.

Jei jūs būsite gavę ne vieną skirtingą kreditavimo pasiūlymą, galėsite kreiptis į kreditorius, kurių pasiūlas nebuvo pats mažiausias, ir nurodyti, jog jūs esate gavę ir palankesnių pasiūlymų. Tai turėtų padidinti jūsų galimybes sulaukti dar žemesnėmis palūkanomis pasižyminčio pasiūlymo.

Darbo pobūdis ir veikla

Nemanykite, kad jei jūsų pajamos yra pakankamai aukštos ir jūs turite nemenką darbo stažą, galėsite akimirksniu sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo. Jei jūs dirbate pagal darbo sutartį ir dabartinėje darbovietėje be pertraukos dirbate jau ne vienerius metus, tuomet jūsų galimybės gauti vartojamąją paskolą yra pakankamai didelės.

Tačiau jei jūs dirbate pagal individualios veiklos pažymą, verslo liudijimą, civilinę paslaugų sutartį, autorines sutartis ar kt., galimybės gauti paskolą ne visuomet būna tokios pačios. Tai reiškia, kad didelį vaidmenį vaidina ir veiklos pobūdis. Ką jau kalbėti apie tai, kad yra atsižvelgiama ir į tai, kokia konkrečia komercine veikla vartotojas užsiima.

Šeimyninė padėtis

Tai yra dar vienas iš svarbių veiksnių, kurio pro savo akis nepraleidžia kreditoriai. Jei jūs norite skolintis ir jūs gyvenate santuokoje (ir/arba turite nepilnamečių vaikų), kreditoriai į tai neabejotinai atsižvelgs. Taip pat jūs turite iš anksto nuspręsti, ar pasiskolinti bandysite vieni, ar su savo antrąja puse. Jei kreipsitės vieni, tuomet anksčiau minėta 40 proc. finansinių įsipareigojimų suma bus sumažinta iki 20 proc., o tai reiškia, kad jūsų galimybės gauti vartojamąją paskolą taps dar mažesnės.

Taigi, jei jūs gyvenate santuokoje ir tiek jūs, tiek jūsų antroji pusė turite oficialų darbą, kur kas optimaliau ir efektyviau dėl finansavimo kreiptis su bendraskoliu. Tuomet kreditoriai vertins visas jūsų šeimos gaunamas mėnesines pajamas, padidinant jūsų galimybes sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo.

Gyvenamoji vieta ir miestas

Kreditoriams svarbu ir tai, kur žmogus gyvena. Jei jis turi nuosavą būstą, tuomet jo galimybės gauti paskolą būna didesnės. Tačiau jei žmogus gyvena nuomojamame būste, jo galimybės gauti paskolą gerokai sumažėja, kadangi tuomet jo kiekvieną mėnesį mokamas būsto nuomos mokestis yra vertinamas kaip papildomas finansinis įsipareigojimas, tiesiogiai paveikiantis jo asmeninį biudžetą.

Taip pat svarbų vaidmenį vaidina ir Lietuvos miestas, kuriame žmogus gyvena, kadangi vidutinės vienam žmogui tenkančios pajamos skirtinguose miestuose nėra vienodos. Pavyzdžiui, jei jūs gyvenate sostinėje ir turite šeimą, vienam asmeniui bus skaičiuojama didesnė reikalinga pinigų suma nei tuo atveju, jei jūs gyventumėte mažesniame Lietuvos miestelyje.

Į ką reikia atsižvelgti renkantis vartojamąją paskolą?

Nusprendus skolintis, jūs turite apgalvoti ne vieną svarbią detalę, kadangi privalote pasirinkti kuo palankesnėmis sąlygomis pasižymintį vartojamojo kredito pasiūlymą. Įprastai yra suteikiamos ilgesniam terminui, o tai reiškia, kad jūs ne vienerius metus galite būti įsipareigoję finansiškai savo pasirinktiems kreditoriams. Kadangi jūsų gauta vartojamoji paskola ilgą laiką veiks jūsų asmeninį biudžetą, turite būti tikri, kad pasirinksite apgalvotai ir tik tą variantą, kuris pasižymi palankiausiomis sąlygomis.

Prieš pasirašant sutartį

Daugybė žmonių daro labai didelę klaidą įvertindami tik bazines detales. Tačiau jei jūs norite neprašauti pro šalį, turite labai gerai išanalizuoti sutartį, perskaitant absoliučiai kiekvieną sutarties punktą. Priešingu atveju jūs tikrai neturėtumėte tikėtis priimti sėkmingą ir gerai apgalvotą finansinį sprendimą. Be abejo, oficialūs kreditoriai neapgaudinėja, tačiau tai tikrai nereiškia, kad tam tikros svarbios detalės negali būti nepasakytos žodžiu. Tai reiškia, kad kiekvieno vartotojo pareiga yra perskaityti jam pateiktą kreditavimo sutartį, labai gerai suprantant dėl ko yra sutariama su pasirinktais kreditoriais.

Palūkanos gali skirtis ženkliai

Niekuomet nepamirškite atsižvelgti į vartojamajai paskolai taikomą metinę palūkanų normą. Palūkanos yra pagrindinis veiksnys, kuris padidina paskolos vertę. Tai reiškia, kad kuo didesnės palūkanos bus taikomos jums siūlomai vartojamai paskolai, tuo daugiau turėsite grąžinti kreditoriams.

Taip pat niekada neturėtumėte susižavėti greitu patvirtinimu. Jūs turite būti tikri, kad pasirinksite būtent tą vartojamąją paskolą, kuri yra pati pigiausia. Žinoma, jūs galite pasinaudoti paskolų skaičiuoklėmis ir manyti, kad jums bus pasiūlytos tokios palūkanos, kokios yra pateikiamos skaičiuoklėje. Tačiau taip būna anaiptol ne visuomet. Paskolų skaičiuoklės vartotojams pateikia tik preliminarius duomenis, kurie kiekvieno vartotojo atveju gali labai skirtis.

Grąžinimo terminas

Būtina atsižvelgti ir į vartojamosios paskolos grąžinimo terminą. Kuo jis bus ilgesnis, tuo ilgiau jūs būsite įsipareigoję kreditoriams. Žinoma, tai leis jums mokėti mažesnes mėnesines grąžinimo įmokas, tačiau tai taip pat padidins ir bendrą paskolos vertę. Todėl labai gerai pagalvokite, koks grąžinimo terminas jūsų atveju galėtų būti pats optimaliausias ir padedantis daugiausiai sutaupyti.

Vartojamųjų paskolų pasiūlymų palyginimas

Kadangi rinkoje yra taikoma daugybė skirtingų pasiūlymų, niekuomet neturėtumėte pulti kreiptis dėl pirmo pasitaikiusio kredito. Nusiraminkite ir labai gerai pagalvokite, kokie yra jūsų pagrindiniai numatyti finansiniai tikslai, kartu nepamirštant ir jūsų asmeninės finansinės situacijos bei asmeninio biudžeto.

Naudodamiesi internetu, turėtumėte palyginti skirtingus kreditorius ir jų taikomų paskolų sąlygas. Taip pat galite pasidomėti ir tarpusavio skolinimo platformomis, kuriose vartojamąsias paskolas suteikia ne kreditoriai, o privatūs fiziniai asmenys.

Būtina labai gerai įvertinti savo finansines galimybes ir šiuolaikinę paskolų rinką. Didžiulė skirtingų pasiūlymų gausa dar neužtikrina, kad jūs labai greitai surasti tinkamiausią. Be to, tai taip pat neužtikrina, kad jūs ją gausite – net jei ji pasižymės labai palankiomis sąlygomis. Be to, kreipimasis dėl daugybės skirtingų paskolų gali reikšmingai paveikti ir jūsų asmeninį kredito reitingą (jį pabloginant), todėl prieš priimdami vienokį ar kitokį sprendimą, jūs turėtumėte būti tinkamai pasiruošę.

Šiuolaikinėje paskolų rinkoje yra daugybė skirtingų paskolų rūšių, kurios pasižymi nevienodomis sąlygomis. Tai reiškia, kad kreipiantis dėl skirtingų rūšių paskolų yra taikomi ir skirtingi reikalavimai. Vartotojas, kuris lengvai gaus greitąjį kreditą, nebūtinai lengvai gaus būsto paskolą. Kiekviena situacija yra individuali ir skirtinga, todėl jei jūs nusprendėte, kad paskola yra vienintelė jūsų užsibrėžti tikslo pasiekimo priemonė, šis išsamus virtualus vadovas jums turėtų gerokai pravesti.

Skirtingų rūšių kreditai internete – dėl kokių paskolų galima kreiptis?

Šiuolaikinėje rinkoje egzistuoja labai daug skirtingų paskolų pasiūlymų ir kiekvienas iš jų gali būti pritaikytas skirtingiems vartotojų poreikiams. Todėl nusprendus kreiptis į kreditorius, turėtų būti pagalvota ir apie konkrečios bei pačios tinkamiausios rūšies paskolą.

Paskola internetu su užstatu

Jei jūs turite nuosavo turto, pvz., nekilnojamojo turto objektą, siekdami padidinti savo galimybes gauti paskolą, jūs galite kreiptis dėl kredito su užstatu. Be abejo, dažniausiai dėl paskolų su užstatu yra kreipiamasi tuomet, kai norima gauti didesnės vertės paskolą ir/arba vartotojas neatitinka tam tikrų kreditorių keliamų reikalavimų (t.y. jis pasižymi didesne rizika).

Kreditas be užstato

Paskolos be užstato yra pats populiariausias šiuolaikinių vartotojų pasirinkimas, kadangi anaiptol ne kiekvienas vartotojas turi nuosavo turto (be to, ne kiekvienas turimą turtą nori mielai užstatyti). Tačiau jei yra norite skolintis be užstato, jūsų asmeninis kredito reitingas privalo būti pakankamai aukštas.

Greitasis kreditas

Bene kiekvienas mūsų šalies gyventojas iki šiol yra girdėjęs apie greituosius kreditus internetu. Dėka greitųjų kreditų tokių finansinių paslaugų rinkoje labai sparčiai išpopuliarėjo kreditų bendrovės, kurios tikrąja to žodžio prasme sukėlė labai didelį perversmą. Begalė vartotojų kreipdavosi į kreditų bendroves ir akimirksniu gaudavo paskolas. Tačiau bėgant laikui įstatymai buvo sugriežtinti ir kredito bendrovės turėjo pakoreguoti savo finansinių paslaugų teikimo tvarką. Kaip bebūtų, jei yra kreipiamasi dėl greitojo kredito, visuomet yra taikomos kur kas didesnė palūkanos nei tuomet, kai norima pasinaudoti vartojamąja arba ilgalaike paskola.

Automobilio paskola

Dar vienas labai populiarus šiuolaikinių vartotojų pasirinkimas. Turbūt jau seniai pastebėjote, kad mūsų šalies gatvėmis kasmet rieda vis daugiau visiškai naujų automobilių. Didžioji dalis jų yra įsigytos lizingo arba paskolų pagalba.

Studijų paskola

Jau nuo seno studijų paskolos yra dažnas studentų pasirinkimas. Šiuo atveju studijų kreditai gali būti skirstomos ir į papildomas rūšis. Galima pasiskolinti studijų kainos padengimui (sumokėti už studijas). Arba gautas lėšas panaudoti pragyvenimo išlaidoms padengti.

Verslo paskola

Kiekvienam verslui yra būtinos apyvartinės lėšos. Neturint pakankamai lėšų, verslas negali efektyviai funkcionuoti ir plėstis. Taip pat nereikia pamiršti ir įvairios technologinės įrangos, be kurios kai kuriose rinkose veikiančios įmonės tiesiog neįstengia būti konkurencingos ir savo veiklą vykdyti kaip įmanoma efektyviau. Todėl skolintis visais laikais buvo populiariu tarp verslo subjektų.

Būsto paskola

Tendencija yra labai paprasta – kuo labiau auga nekilnojamojo turto rinka, tuo daugiau suteikiama ir būsto paskolų. Didelė dalis žmonių, kurie nori gyventi nuosavame būste, jį įsigyja komercinių bankų suteikiamų būsto paskolų pagalba.

Paskola būsto remontui

Būsto remontas visuomet reikalauja nemenkų išlaidų, todėl tikrai ne kiekvienas būsto savininkas turi pakankamai asmeninių santaupų, kad galėtų padengti visas būsto remonto metu atsirandančias išlaidas. Todėl jei pritrūksta lėšų, neretai yra kreipiamasi į šiuolaikinius kreditorius, kurie teikia paskolas būsto remontui.

Kitos

Rinkoje yra siūloma ir daugiau skirtingų rūšių paskolų, kurios yra pritaikomos skirtingoms paskirtims. Todėl nei vienam mokiam vartotojui neturėtų kilti sunkumų atrandant jo numatytą tikslą labiausiai atitinkančią paskolą internetu.

Kreipimosi dėl finansavimo procesas – kaip jis vyksta?

Kiekvienas pirmą kartą skolintis internete planuojantis vartotojas visų pirma turėtų pasidomėti, kaip vyksta visas procesas. Ir nors šiandien jis tikrai nėra labai sudėtingas, verta įvardinti pagrindinius etapus.

 1. Pirmiausia reikia nuspręsti, kokios rūšies paskolos jums reikia.
 2. Žinodami kredito rūšį, turite nuspręsti kokią sumą norite pasiskolinti.
 3. Pagalvokite, į ką jums vertėtų kreiptis – oficialius kreditorius ar tarpusavio skolinimo platformas.
 4. Pasinaudokite paskolų palyginimo portalais, kad galėtumėte lengviau ir efektyviau palyginti skirtingų kreditorių ir tarpusavio skolinimo platformų taikomas sąlygas.
 5. Kai rasite jums iš pirmo žvilgsnio tinkančius kreditorius, paskolų palyginimo portale sputelėkite pateiktą nuorodą ir būsite nukreipti į pasirinktų kreditorių internetinį tinklalapį.
 6. Oficialiame kreditorių tinklalapyje užpildykite ir išsiųskite paraišką.
 7. Laukite kreditorių atsakymo (įprastai jis yra pateikiamas telefonu ir/arba el. paštu).
 8. Jei kreditoriams jūsų mokumo vertinimui atlikti trūksta papildomų duomenų, jūs būsite paprašyti juos jiems pateikti. Tai galėsite padaryti ir internetu.
 9. Kai kreditoriai baigs jūsų mokumo vertinimą, jie jums pateiks atsakymą, t.y. patvirtins arba atmes jūsų jiems pateiktą paraišką.
 10. Jei jūsų paraiška bus patvirtina, į jūsų asmeninę banko sąskaitą bus pervesta jūsų prašoma suma.

Kreipimosi dėl kreditavimo procesas gali šiek tiek skirtis atsižvelgiant į jūsų pasirinktus kreditorius arba tarpusavio skolinimo platformas, tačiau įprastai jis būna labai panašus.

Kokius dokumentus gali reikėti pateikti kreditoriams?

Skirtingų rūšių ir skirtingo dydžio paskoloms gali reikėti ir skirtingų dokumentų. Be to, dokumentai, kurių reikia vartotojų mokumo vertinimui, taip pat gali skirtis atsižvelgiant į pasirinktus kreditorius. Tačiau yra pakankamai įprasta, jei kreditoriams vartotojų mokumo vertinimo procese prireikia šių dokumentų:

 • Asmens duomenys. Jei norite gauti paskolą internetu, visų pirma jūs turėsite kreditoriams pateikti savo asmens dokumento (asmens tapatybės kortelės arba paso) kopiją.
 • Jūsų gaunamas pajamas pagrindžiantys dokumentai. Jei jūs dirbate pagal darbo sutartį, papildomų dokumentų, susijusių su jūsų gaunamomis pajamomis, kreditoriams pateikti nereikės. Tokiu atveju visą jiems reikalingą informaciją kreditoriai matys SODROS informacinėje sistemoje. Tačiau jei pagal darbo sutartį nedirbama arba yra dirbama ne tik pagal ją, kreditoriams reikės pateikti ir papildomus dokumentus, pvz., individualios veiklos pažymos kopiją, metines pajamų deklaracijas, sutartis su klientais ir kt.
 • Banko sąskaitos išrašas. Šiandien kai kurie kreditoriai iš savo potencialių klientų reikalauja pateikti jiems ir savo asmeninės banko sąskaitos išrašus (vienerių arba dvejų paskutinių metų).
 • Duomenys apie asmeninį turtą. Šis reikalavimas yra taikomas tuomet, jei norima skolintis su užstatu.

Kokie veiksniai vartotojų mokumo vertinimui yra svarbiausi?

Turbūt jau esate girdėję, kad vartotojų mokumo vertinimas šiandien vaidina labai svarbų vaidmenį. Jau seniai paskolos internete nebėra dalinamos į kairę ar į dešinę. Kiekvienas vartotojas, kuris nori gauti paskolą, yra labai atsakingai ir atidžiai įvertinamas, vadovaujantis ne tik Vartotojų mokumo vertinimo įstatymu, tačiau taip pat ir labai griežtomis konkrečių kreditorių vidinėmis taisyklėmis. Tačiau nors reikalavimai gali šiek tiek skirtis atsižvelgiant į skirtingus paskolų teikėjus, galima išskirti bent keletą iš tų, kurie yra svarbūs bene visais atvejais.

Mėnesinės pajamos

Nei vieno vartotojo mokumo vertinimas negali apsieiti be jo mėnesinių pajamų įvertinimo. Kuo didesnes pajamas gauna vartotojas, kuris nori gauti paskolą internetu, tuo didesnės yra jo galimybės gauti paskolą. Be to, įtakos turi ir pajamų pobūdis. Pavyzdžiui, dauguma kreditorių nesuteikia finansavimo, jei vartotojo pajamos yra gaunamos kaip pašalpa.

Finansiniai įsipareigojimai

Finansiniai įsipareigojimai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vartotojams šiandien yra pateikiamas neigiamas atsakymas. Kuo daugiau finansinių įsipareigojimų turi vartotojas, tuo menkesnės jo galimybės gauti paskolą. Jei žmogus dėl kredito kreipiasi su bendraskoliu, yra taikoma 40% finansinių įsipareigojimų riba. Tai reiškia, kad jo kiekvieną mėnesį padengiamų finansinių įsipareigojimų bendra suma negali viršyti 40% jo gaunamų mėnesinių pajamų. Tuo tarpu, jei pasirenkama kreiptis individualiai (be bendraskolio), pastaroji riba sumažėja iki 20%. Todėl gauti paskolą su bendraskoliu įprastai yra kur kas lengviau.

Asmeninė kredito istorija

Asmeninė kredito istorija yra vartotojų finansinės praeities ir dabarties veidrodis. Kreditoriai visuomet atsižvelgia į juos besikreipusio žmogaus asmeninę kredito istoriją, tokiu būdu lengviau suprasdami, kokia rizika jis galėtų pasižymėti, jei jam būtų suteikta paskola internetu.

Asmeninis kredito reitingas

Kuo aukštesnis yra vartotojo asmeninis kredito reitingas, tuo didesnės jo galimybės gauti paskolą internetu. Asmeniniam kredito reitingui didžiulės įtakos turi labai daug skirtingų veiksnių, todėl jei žmogus atitinka visus kreditorių keliamus reikalavimus, įprastai jo asmeninis kredito reitingas būna pakankamai aukštas.

Šeimyninė padėtis

Kreditoriai atsižvelgia ir į vartotojo šeimyninę padėtį, kadangi nuo to labai tiesiogiai priklauso ir jo finansinė padėtis. Pavyzdžiui, jei žmogaus gaunamos mėnesinės pajamos yra pakankamai aukštos, tačiau jis gyvena santuokoje ir turi vieną ar kelis nepilnamečius vaikus (o antroji pusė neturi oficialaus darbo), tuomet jo gaunamos pajamos būna dalinamos atsižvelgiant į šeimos narių skaičių, tokiu būdu sumažėjant galimybei gauti paskolą. Be to, kaip jau buvo minėta, jei gyvenama santuokoje ir abu sutuoktiniai dirba, kur kas geriau dėl paskolų kreiptis kartu, o ne atskirai.

Gyvenamoji vieta

Nemažai žmonių apie tai nesusimąsto, tačiau kreditoriams yra svarbi ir žmogaus, kuris nori gauti paskolą internetu, gyvenamoji vieta. Pirmiausia yra atsižvelgiama į tai, kuriame mieste žmogus gyvena (didmiesčiuose minimalus būtinų mėnesinių pajamų dydis yra aukštesnis). Tuomet yra atsižvelgiama ir į vietą, kurioje žmogus gyvena. Pavyzdžiui, jei žmogus gyvena nuomotame būste, tai taip pat gali neigiamai paveikti jo mokumo vertinimą.

Darbovietė ir pareigos

Atsižvelgiama ir į tai, kur vartotojas dirba bei kokios yra jo pareigos. Įprastai, jei žmogus turi oficialų darbą ir užima vadovaujamas pareigas, jo galimybės gauti paskolą tampa didesnės. Tuo tarpu, jei žmogus turi nuosavą verslą ir yra savo įmonės direktoriumi, jam paskolą gauti gali būti sudėtingiau.

 

Top