finbee   

Paskolos suma: nuo 300 iki 10000 eurų.           
Paskolos terminas iki: 60 mėnesių.
Tarpusavio skolinimosi platforma.

tarpas

Mano paskola   

Kredito suma: nuo 500 iki 15000 eurų.             
Kredito terminas iki: 60 mėnesių.
Galimas paskolų refinansavimas.

tarpas

vivus   

Paskolos suma: nuo 100 iki 5000 eurų.          
Kredito terminas iki: 48 mėnesių.

tarpas

smspinigai   

Kredito suma: nuo 100 iki 5000 eurų.               
Kredito terminas iki: 4 metų.
Pirmas kreditas iki 1000 eurų nemokamai.

tarpas

tfbank   

Paskolos suma: nuo 1000 iki 10000 eurų.        
Paskolos terminas iki: 72 mėnesių.

gauti-mygtukas
APIE ĮMONĘ

tarpas

Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

credit24   

Paskolos suma: nuo 100 iki 5000 eurų.             
Paskolos terminas iki: 36 mėnesių.
Pirmas mokėjimas tik po 3 mėnesių.

tarpas

mokilizingas   

Kredito suma: nuo 1025 iki 10000 eurų.          
Kredito terminas iki: 60 mėnesių.
BE PALŪKANŲ!

tarpas

bobutes paskola   

Paskolos suma: nuo 50 iki 5000 eurų.             
Paskolos terminas iki: 4 metų.
Šiuo metu vyksta akcija.

Greitųjų kreditų refinansavimas.

tarpas

Paskolos internetu

Paskolos internetu su kreditai.INFO. Palyginkite skirtingus paskolų internetu pasiūlymus ir gaukite paskolą internetu geriausiomis sąlygomis. Mes nuolatos atnaujiname paskolų internetu pasiūlymus, pridedame naujus partnerius/kreditorius. Skolintis naudojantis Kreditai.INFO paskolų palyginimu leidžia sutaupyti ir nuolatos būti kreditų naujienų epicentre.

paskolos internetu

Vartojamosios paskolos internetu, smulkieji kreditai internetu ir panašios finansavimo priemonės dažniausiai naudojamos, kuomet greitai prireikia nedidelės pinigų sumos - remontui, buitiniams prietaisams įsigyti, atostogoms ir pan. Kartais tokios paskolos imamos siekiant išspręsti laikinas finansines problemas, kuomet greitai reikia pinigų. Paskolų internetu populiarumą lemia supaprastinta kredito suteikimo procedūra. Paprastai bankuose atsakymo dėl paskolos tenka laukti kelias dienas ir gana sudėtinga paskolos suteikimo procedūra. Smulkiuosius vartojimo kreditus teikiančios bendrovės gali suteikti paskolą tenkinančią bet kurio kliento poreikius. Priklausomai nuo to, kokios sumos Jums reikia, kokios yra Jūsų pajamos, galite gauti kreditą nuo 30 Eur iki 15000 Еur.

Į ką labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį imant paskolą?

Svarbiausias dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį prieš imdami paskolą internetu (arba iš banko) - kokias palūkanas reikės mokėti ir iki kada turite grąžinti paskolą. Praleidus mokėjimo terminą dauguma greitųjų kredito bendrovių gali taikyti papildomus mokesčius, kuriuos taip pat turite išsiaiškinti. Be to svarbu atkreipti dėmesį ir išanalizuoti kelių kredito bendrovių pasiūlymus. Kai kurios bendrovės imantiems pirmąjį kreditą jį tam tikromis sąlygomis siūlo be papildomų mokesčių ir palūkanų, todėl jūsų paskola gali nepabrangti, t.y. grąžinti turėsite tiek pat kiek paėmėte.

Kaip gauti paskolą internetu?

Norėdami gauti paskolą internetu turite kreiptis į smulkiųjų kreditų bendrovę. Informacija apie kredito bendroves ir jų siūlomas sąlygas pateikiama kreditus.info tinklapyje. Dauguma kredito bendrovių savo tinklapiuose pateikia skaičiuokles, kurias naudojant galima greitai įsivertinti paskolos pabrangimą ir mokėtinas įmokas.

Išsirinkę smulkiųjų kreditų bendrovę turite užsiregistruoti jos tinklapyje ir pateikti paraišką. Paraiškos pateikimo metu bus paprašyta įvesti asmens duomenis (asmens kodą, telefono numerį, el. paštą). Paraiškai patvirtinti iš savo banko sąskaitos turėsite pervesto 0,01 Eur. Ši operacija naudojama siekiant patvirtinti Jūsų tapatybę ir norint susieti Jūsų asmeninius duomenis su asmenine banko sąskaita.. Paraiška kreditui gauti patvirtinama greitai. Paprastai patvirtinimas gaunamas per 15 min.. Patvirtinus paraišką pasirašoma sutartis ir į Jūsų banko sąskaitą pervedama norima pinigų suma.

Ar galima pratęsti paskolų internetu grąžinimo terminą?

Jeigu susidūrėte su sunkumais grąžinant paskolą, gautą internetu, nereikėtų iš karto pradėti nerimauti. Dauguma tokias paskolas suteikiančių bendrovių siūlo galimybes už tam tikrą mokestį prasitęsti paskolos grąžinimo terminą. Įsivertinkite, ar tikrai reikalingas toks termino pratęsimas ir ar negalite laiku sumokėti įmokos.

Kodėl verta rinktis paskolą internetu?

Yra kelios pagrindinės priežastys, lemiančios paskolos internetu pasirinkimą. Visų pirma, tai leidžia sutaupyti laiko. Paskolos internetu suteikiamos greitai. Paprastai tinkamai pateikus paraišką ir turint stabilias pajamas, atsakymas dėl paskolos suteikimo pateikiamas per 15 min. Tuo tarpu kreipiantis į banką paskolos suteikimo procesas gali trukti kelias dienas.

Paskolas internetu gauti yra patogu ir paprasta. Naudodamiesi paskolas internetu teikiančių bendrovių paslaugomis kreditą galite gauti neišėję iš namų. Tereikia internetu užpildyti paraišką. Jums nereikia važiuoti į bendrovės skyrių, kad pasirašytumėte paskolos sutartį. Tai galite padaryti bet kurioje pasaulio vietoje, tereikia turėti internetą. Specialistai rekomenduoja prieš imant paskolą visuomet palyginti bent kelis pasiūlymus. Tam, kad atliktumėte tokį palyginimą Jums nereikia vaikščioti po skirtingų bendrovių filialus, kadangi visą informaciją galite rasti internete. Peržiūrėję kelių skirtingų kredito bendrovių pasiūlymus išsirinksite variantą, geriausiai atitinkantį Jūsų poreikius. Kiek kainuoja paskola ir kas yra BVKKMN?

BVKKMN yra bendra vartojimo kredito kainos metinė grąžinimo norma. Tai dydis, kuris rodo, kiek iš viso pabrangsta Jūsų paskola. BVKKMN naudojamas norint apskaičiuoti visą ilgalaikės paskolos kainą, į kurią įeina palūkanos, įmokų mokėjimo mokesčiai, administracinės išlaidos, tokios kaip paskolos sudarymo mokestis ar pan. Šis dydis įvertina visas išlaidas, kurias klientas sumoka smulkiųjų vartojimo kredtitų bendrovei imdamas paskolą ilgesniam nei vienerių metų terminui.

Iš esmės BVKKMN parodo, kiek kainuoja Jūsų paskola. BVKKMN dydis priklauso nuo kelių pagrindinių faktorių. Paprastai BVKKMN priklauso nuo paskolos termino ir skolinamos sumos dydžio. Kuo didesnė paskolos suma ir kuo ilgesniam laikotarpiui norima pasiskolinti, tuo mažesnis BVKKMN bus pritaikytas. Pasinaudojus kredito bendrovių pateikiamomis skaičiuoklėmis galima nesudėtingai įvertinti ir apskaičiuoti Jums reikiamos paskolos kainą.v

Kokių veiksmų gali imtis kreditorius, jeigu paskola negrąžinama laiku?

Jeigu iškilo finansinių sunkumų grąžinant paskolą, turėtumėte susisiekti su kreditoriumi ir susitarti dėl paskolos atidėjimo termino. Dauguma kredito bendrovių siūlo galimybę paskolos terminą pratęsti ir taip atidėti paskolos grąžinimą. Vis dėlto, jeigu nepavyksta kredito grąžinti laiku, smulkiųjų kreditų bendrovė turi teisę kreiptis į teismą arba skolų išieškojimo įmonę. Nevykdant įsipareigojimų laiku, kredito davėjas turi teisę esant sutartyje numatytoms sąlygoms sutartį nutraukti ir pareikalauti grąžinti visą kredito sumą. Be to, nevykdant įsipareigojimų, Jūsų duomenys gali būti perduoti į UAB “CreditInfo Lietuva” bei suinteresuotiems asmenims, kaip nurodo LR įstatymai. Tokios informacijos perdavimas gali labai neigiamai atsiliepti Jūsų kredito istorijai, todėl reikėtų vengti vėluoti mokėti paskolos įmokas.

Ar galima paskolą internetu gauti nemokamai?

Paskolą internetu tam tikromis sąlygomis galite gauti nemokamai. Dauguma smulkiųjų vartojimo kredito bendrovių imantiems paskolą pirmą kartą asmenims suteikia lengvatines sąlygas ir netaiko jokių paskolų mokesčių. Pavyzdžiui, suteikia galimybę sumą iki 1000 Eur 6 mėn. laikotarpiui gauti be pabrangimo. Todėl ieškantiems geriausio paskolos pasiūlymo reikėtų nepabijoti ir peržiūrėti kelių skirtingų kreditų bendrovių pasiūlymus.

Kokias paskolas galima gauti internetu?

Šiai dienai dauguma kreditorių (tiek bankai, tiek smulkieji) stengiasi perkelti daugiau paslaugų į virtualią erdvę. Prieš dešimtmetį naudojantis internetu buvo galima gauti tik smulkiuosius vartojimo kreditus (geriau žinomus kaip greitieji kreditai), tačiau šiandien situacija kardinaliai pasikeitė:

 

 

 

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top