"Perlo" terminaluose ne tik kreditai, draudimas, bet ir pinigų perlaidos

"Perlo" terminalai jau seniai "išaugo" iš paprastų loterijos bilietų pardavimo automatų. Šiuo metu ten galima gauti greitą kreditą, apdrausti automobilį ar atlikti grynųjų pinigų perlaidą į bet kurį Lietuvoje veikianti komercinį banką.

Grynieji pinigai

Reikia skubiai išsiųsti grynųjų pinigų į kitą miestą? Studijuojantis sūnus ar dukra pritrūko pinigų? O gal įsigijote pirkinį kitame mieste, už kurį reikia greitai sumokėti grynaisiais? Nuo šiol nebereikės stovėti eilėse – prie „Perlas“ terminalo atlikus grynųjų pinigų perlaidą, vos per 5 minutes ji pasieks gavėją.

Pigiausia grynųjų pinigų perlaidų paslauga Lietuvoje

Prie „Perlas“ terminalo pinigų perlaidos grynaisiais atliekamos ne tik greitai, bet ir pigiai – vos už 1 Eur. Tai viena moderniausių tokio pobūdžio paslaugų visoje Lietuvoje. „Džiaugiamės galėdami įgyvendinti klientų lūkesčius ir pristatyti pigiausią grynųjų pinigų perlaidų paslaugą Lietuvoje. Dabar klientai galės užsukti prie „Perlo“ terminalo ir greitai bei patogiai išsiųsti grynuosius pinigus gavėjui“, – apie naują paslaugą, fiziniams asmenims, pasakojo „Perlo paslaugos“ verslo plėtros vadovas Stanislav Kaštanov.

Pinigų perlaidos grynaisiais prie „Perlas“ terminalo – viena šiuolaikiškiausių paslaugų. Mūsų tikslas – finansines paslaugas padaryti greitesnes, pigesnes ir saugesnes. Atliekant grynųjų pinigų perlaidą prie „Perlas“ terminalo, siuntėjui nereikia pildyti jokių dokumentų, o elektroninę formą užpildo tik darbuotojas“, – modernią paslaugą pristatinėjo S. Kaštanov. Norint atlikti grynųjų pinigų perlaidą prie „Perlas“ terminalo nereikia turėti banko sąskaitos, pakanka pateikti savo asmens tapatybės kortelę, mobilaus telefono numerį, perlaidos gavėjo vardą bei pavardę, telefono numerį ir, žinoma, nurodyti siunčiamą grynųjų pinigų sumą.

Atsiimti grynuosius pinigus – saugiai prie „Perlas“ terminalo

Išsiuntus pinigus, gavėjas iškart gauna trumpąją žinutę su nurodymais, kaip atsiimti perlaidą. „Tereikia nuvykti prie artimiausio „Perlas“ terminalo, pateikti asmens dokumentą bei pasakyti perlaidos atsiėmimo kodą“, – apie gautų grynųjų pinigų atsiėmimą pasakojo S. Kaštanov.

Jis taip pat pabrėžė, kad toks būdas siųsti pinigus – itin saugus net ir netyčia pametus čekį ar neteisėtam gavėjui sužinojus perlaidos kodą. „Niekas, išskyrus siuntėją ir gavėją negali atsiimti persiųstų grynųjų pinigų“, - patvirtino S. Kaštanov.

Autorius: Fausta Mikalauskaitė, UAB "Lotelita". Redaguota Kreditai.info administracijos.

Top