Kreditus lietuvoje teikiančių juridinių asmenų sąrašas. Pasirinkite jus dominančia kategoriją arba atlikite paiešką. Šiuo metu mūsų duomenų bazėje yra daugiau kaip šimtas Lietuvoje veiklą vykdančių įmonių, kurios Lietuvos Banko duomenimis teikia kreditavimo paslaugas. Greitųjų kreditų bendrovės yra priskiriamos prie smulkiųjų vartojimo kreditų.

Pokategorės

Smulkiųjų vartojimo kreditų įmonės. Visos Lietuvoje registruotos greitųjų kreditų bendrovės. Pas mus galite sužinoti įmonės teisinį statusą, kontaktus, registracijos ir klientų aptarnavimo adresus, darbo laiką bei vadovo vardą ir pavardę. Reguliariai atnaujinama informacija apie įmonės patikimumą bei gautas, turimas nuobaudas ar apribojimus iš LB. Su kreditai.info paprasta rasti informaciją apie kreditus.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 6 (šeši) komerciniai bankai. Svetainėje kreditai.info rasite visą reikiamą informaciją apie kiekvieną iš šių bankų:

AB SEB Bankas, AB Swedbank, AB DNB Bankas, AB Citadelė Bankas, AB Šiaulių Bankas ir UAB Medicinos Bankas.

Svetainėje kreditai.info pateikiama Lietuvoje veikiančių komercinių bankų registracijos informacija, swift (BIC) kodai ir klientų aptarnavimo vietos.

Lietuvoje veikiančios Kredito Unijos. Kredito unijų įmonių katalogas. Informacija apie 74 Lietuvoje veiklą vykdančias Kreditų unijas.

Top