"Luminor" bankas siūlo atsidaryti sąskaitą neišeinant iš namų

Iki šiol norint atsidaryti banke sąskaitą ar pradėti naudotis kitomis paslaugomis dažniausiai tekdavo eiti į banko klientų aptarnavimo centrą, bet nuo šiol tapti "Luminor" banko klientu bus galima ir neišeinant iš namų.

internetu naudojasiAsociatyvi nuotrauka iš pixabay.com

„Luminor“ bankas pristatė unikalią paslaugą – nuo šiol norintys tapti banko klientais, tai galės padaryti iš bet kur – namų, darbo ar sodybos. Viskas, ko reikės norint tapti banko klientu – turėti išmanųjį įrenginį, internetą ir asmens tapatybės dokumentą. Tikimasi, kad nauja paslauga labiausiai sudomins nuolat skubančius, veiklius žmones, kurie banko paslaugas nori gauti greitai, be atidėliojimo ir kelionės į banko skyrių.

Norint tapti „Luminor“ banko klientu neišėjus iš namų, pirmiausia reikia užpildyti kliento pažinimo paraišką ir taip užsiregistruoti interneto pokalbiui su banko darbuotoju – tai padaryti galima internetu www.luminor.lt. Vaizdo pokalbis, per kurį banko darbuotojas atlieka asmens tapatybės nustatymą bei su būsimu klientu susitaria dėl banko paslaugų, trunka iki 20 minučių.

„Džiaugiamės, kad galime pasiūlyti naujovę mūsų rinkoje, siekiame visas mūsų paslaugas teikti nuotoliniu būdu, bet, žinoma, užtikrinant visišką paslaugų ir duomenų saugumą, – sako „Luminor“ Privačių klientų departamento vadovė Vaineta Barevičiūtė. – Kurdami šią paslaugą, ieškojome saugaus ir patikimo būdo, kaip identifikuoti klientą. Viso proceso metu – registruodamasis į pokalbį, vaizdo skambučio metu ir vėliau, jungdamasis prie interneto banko – klientas patvirtina savo tapatybę, tad esame visiškai tikri, kad žmogus banko klientu tampa tikrai savo vardu.“

Pokalbio metu naujam klientui suteikiamos pagrindinės kasdienės banko paslaugos – atidaroma banko sąskaita, užsakoma mokėjimo kortelė ir paslaugų krepšelis bei suteikiama prieiga prie interneto banko. Po vaizdo pokalbio „Luminor“ klientas elektroniniu paštu gauna visą reikalingą informaciją apie pokalbio metu suteiktas paslaugas su banko paslaugų teikimo taisyklėmis, o paštu – banko mokėjimo kartelę ir prisijungimo priemones. Tie klientai, kurie naudojasi mobiliuoju parašu, jau tą pačią dieną gali jungtis prie interneto banko, kur gali užsisakyti ir daugiau paslaugų nuotoliniu būdu.

„Mūsų pačių nuostabai naują paslaugą jau surado ir išbandė įvairaus amžiaus ir užsiėmimų žmonės. Galimybe tapti klientu vaizdo skambučio metu ypač domisi iš namų dirbantys ar toliau nuo didžiųjų miestų gyvenantys klientai, kuriems iki artimiausio banko skyriaus tektų keliauti keliasdešimt kilometrų. „Luminor“ klientais žmonės tampa per pietų pertrauką, pvz., iš savo biuro. Taip pat paslaugą išbandė vyresnio, pensinio amžiaus klientai, kuriems vaizdo pokalbiai nėra naujovė – dažnas jų pasinaudodami Skype pokalbių platforma kalba su užsienyje gyvenančiais vaikais ar anūkais“, – pasakoja V. Barevičiūtė.

Top