Detaliausia būsto paskolos skaičiuoklė

Kreditai.INFO paskolos skaičiuoklė leidžia paskaičiuoti periodines įmokas už būsto paskolą, automobilio lizingą ar bet kokį kitą kreditą. Tiesiog įveskite pageidaujamą paskolos sumą, grąžinimo terminą ir sistema pateiks visą paskolos sumą, kiek sumokėsite palūkanų ir kitą naudingą informaciją. Mūsų būsto paskolos skaičiuoklė leidžia įtraukti ir pajamas iš nuomos, tai leis lengviau planuotis būsimą biudžetą, jei būstą planuojate įsigyti kaip investiciją.

Dinaminė paskolų skaičiuoklėBūsto paskolos skaičiuoklė

€‎
€‎
%
Metai
%

€‎ Mėnesis
€‎ Mėnesis
€‎ Metai
%
€‎ Metai
€‎ Metai

Rezultatas

Paskolos suma
Palūkanos
Iš viso

Paskolos suma
Palūkanos
Aptarnavimas
NT mokestis
Draudimas
Pajamos iš nuomos

D.U.K. apie paskolos skaičiuoklę

Kam reikalinga paskolos skaičiuoklė?

Paskolos skaičiuoklė parodo kokio dydžio periodinę įmoką teks mokėti. Tai leidžia objektyviau įvertinti savo finansines galimybes. Pasinaudoja Kreditai.INFO paskolos skaičiuokle galėsite sužinoti ne tik periodinės įmokos dydį, bet ir pridėti papildomas išlaidas (tokias kaip draudimas, turto nusidėvėjimas). Sistema taip pat leidžia pridėti potencialias nuomos pajamas, kas leidžia de-facto sumažinti periodines įmokas.

Kodėl yra nurodyta 2.59% metinė palūkanų norma?

Kreditoriai kiekvieną klientą vertiną individualiai, todėl nustatyto konkrečios, visiems vienodos palūkanų normos nėra įmanoma. Kreditai.INFO pateikiamoje būsto paskolos skaičiuoklėje yra nurodyta vidutinė metinė palūkanų norma, kurią realiai suteikia Lietuvoje veiklą vykdantys komerciniai bankai, kredito unijos. Skolinantis iš alternatyvių kreditorių, būsto kredito palūkanų norma gali ženkliai skirtis.

Kodėl rezultatuose yra išskirta sumokėta paskola ir palūkanos?

Tam, kad atsakingai įvertintumėte skolinimosi riziką ir kainą, vertą matyti ne tik periodinę įmoką, bet ir tai kiek už paskolą teks papildomai sumokėti kreditoriui. Kreditai.INFO tiki, kad toks paskolos struktūros matymas padės geriau įsivertinti prisiimamą riziką ir deramai išsidėlioti mokėjimo terminus, bei pradinio įnašo dydį.

Kodėl reikia skaičiuoti ir draudimą?

Būsto paskola yra neatsiejama nuo įkeičiamo turto draudimo (tai būtina sąlyga norint gauti paskolą), taip pat dažnai bankai "primygtinai siūlo" apsidrausti gyvybės draudimu tam, kad būtų suteiktas kreditas. Svarbu į bendrą išlaidų sąmatą įtraukti ir šias sumas, kurios neretai yra užmirštamos, nors ir ženkliai padidina su būsto paskola susijusias išlaidas.

 

Top