Spaudos pranešimai

„Evernord“ vadove paskirta Vismantė Šepetienė

Finansų maklerio įmonei UAB „Evernord“ vadovaus Vismantė Šepetienė. Šiose pareigose ji keičia įmonės įkūrėją Jolantą Jurgą, kuri liks eiti FMĮ „Evernord“ valdybos pirmininkės pareigas ir toliau rūpinsis strategine „Evernord“ įmonių grupės plėtra.

Vismante Sepetiene EvernordNuotrauka: Vismante Sepetiene © Evernord

Skaityti daugiau: „Evernord“ vadove paskirta Vismantė Šepetienė

Patarimai, kaip verslui apsidrausti nuo pirkėjų nemokumo

Verslai, parduodantys prekes ar suteikiantys paslaugas kitiems verslams su apmokėjimo termino atidėjimu, niekada iki galo negali būti užtikrinti, kad klientai už jas sumokės. Tokia rizika dar labiau išauga, jei dirbama su nenuolatiniais partneriais, o duomenys apie pastarųjų finansinę būklę nėra viešai prieinami. Dabartiniu vis dar sunkiai prognozuojamu laikotarpiu, kai dėl pandemijos poveikio kai kurie verslai priversti stabdyti arba atidėti atsiskaitymus, apsidrausti nuo pirkėjų nemokumo tampa dar aktualiau.

Factris Rizikos skyriaus vadovas Edmundas VolskisNuotrauka: Factris Rizikos skyriaus vadovas Edmundas Volskis © Factris

Skaityti daugiau: Patarimai, kaip verslui apsidrausti nuo pirkėjų nemokumo

Beveik pusė gyventojų pritrūkus pinigų pirmiausia skolintųsi iš savo banko

Trečdalis respondentų skolintųsi iš artimųjų. Tokį skolinimąsį apvastytų planuojantieji pirkti didiesnį pirkinį ar automobilį. Kredito kortelių teikiamų privalumų gyventojai išnaudoti nelinkę.

nera piniguAsociatyvi nuotrauka iš pixabay.com

Skaityti daugiau: Beveik pusė gyventojų pritrūkus pinigų pirmiausia skolintųsi iš savo banko

Patarimai augančiam verslui: penki žingsniai, kaip gauti banko kreditą

Kokį rinktis finansavimo būdą, priklauso nuo verslo plėtros etapo. Verslo kūrimo pradžioje specialistai rekomenduoja išbandyti valstybės, Europos Sąjungos (ES), verslo angelų, rizikos kapitalo fondų ar sutelktinio finansavimo siūlomus finansavimo modelius, o verslui subrendus ir pasiekus stabilumą verta kreiptis į banką. SEB banko Finansavimo paslaugų departamento direktorė Rūta Gucu išskiria penkis būtinus žingsnius, kurie įmonėms padės gauti norimą kreditą.

Rūta GucuNuotrauka: Rūta Gucu © SEB

Skaityti daugiau: Patarimai augančiam verslui: penki žingsniai, kaip gauti banko kreditą

Turizmo ir viešojo maitinimo paslaugų teikėjai dar iki 2021 m. gegužės pabaigos galės teikti paraiškas gauti skatinamąsias paskolas

Kelionių organizatoriai, viešbučiai ir maitinimo įmonės ir šiemet galės gauti lengvatines paskolas. Terminas kreiptis dėl jų pratęstas iki gegužės pabaigos, panešė  „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“). 

euro laivelis0ilgasAsociatyvi nuotrauka iš pixabay.com

Skaityti daugiau: Turizmo ir viešojo maitinimo paslaugų teikėjai dar iki 2021 m. gegužės pabaigos galės...

„Revolut“ duomenys: pandeminių metų vartojimo tendencijos Lietuvoje

Artėjant metų pabaigai, pasaulinė finansų platforma „Revolut“ pažvelgė į daugiau nei 300 tūkst. savo klientų Lietuvoje vartojimo pokyčius per pandeminius 2020-uosius.

RevolutNuotrauka: © Revolut

Skaityti daugiau: „Revolut“ duomenys: pandeminių metų vartojimo tendencijos Lietuvoje

Tarpusavio skolinimo platformų galimybės plečiasi: investuoti jau gali ir įmonės

Seimo priimtas Vartojimo kredito įstatymo pakeitimas sulaukė Prezidento pritarimo – siekiant didinti konkurenciją bankams, Lietuvos tarpusavio skolinimo platformose investuotojais jau gali tapti ne tik fiziniai, bet ir juridiniai asmenys. Reaguodama į įsigaliojusius įstatymo pakeitimus tarpusavio skolinimo platforma „Paskolų klubas“ praneša jau leidžianti į paskolas investuoti ir įmonėms.

p2p 2311Asociatyvi nuotrauka iš pixabay.com

Skaityti daugiau: Tarpusavio skolinimo platformų galimybės plečiasi: investuoti jau gali ir įmonės

Viešųjų kreditų davėjų sąrašas papildytas dar dvejomis įmonėmis

Lietuvos banko Finansų rinkos priežiūros tarnyba, atsižvelgusi į bendrovių prašymus:  įrašė UAB „SME Leasing“ į Viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą;  įrašė UAB EDS INVEST 4 ir UAB EDS INVEST 5 į Viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą ir Viešąjį kredito davėjų sąrašą.
50

„Bankera“ pristatė „Visa“ mokėjimo kortelę: platins nemokamai ir netaikys mėnesinio mokesčio

Lietuvių įkurtas finansinių technologijų (fintech) startuolis „Bankera“ pristatė bekontaktę „Visa“ mokėjimo kortelę. Naudojantis ja visiškai nemokamai bus galima atlikti atsiskaitymus eurais įprastose ir e. parduotuvėse visoje Europoje. „Bankera“ mokėjimo kortelei nebus taikomas mėnesinis aptarnavimo mokestis, be to privatiems klientams ji bus išduodama ir pristatoma paprastu paštu visiškai nemokamai.

Bankera korteleNuotrauka: Bankera kortele © Bankera

Skaityti daugiau: „Bankera“ pristatė „Visa“ mokėjimo kortelę: platins nemokamai ir netaikys mėnesinio mokesčio

„Revolut“ atnaujino paslaugų planus ir pristatė „Revolut Plus“

2020 gruodžio 22, Vilnius. Pasaulinė finansų platforma „Revolut“ paskelbė atnaujinusi savo mokamus paslaugų planus ir pristatė „Revolut Plus“ – naują planą už 2,99 eurų per mėnesį, suteiksiantį klientams daugiau pasitikėjimo, nes jų pirkiniai bus apsaugoti nuo vagystės, sugadinimo ar ribotų galimybių grąžinti nepatikusį pirkinį.

Plus Press 1Nuotrauka: Revolut Plus © Revolut

Skaityti daugiau: „Revolut“ atnaujino paslaugų planus ir pristatė „Revolut Plus“
Top