Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Spaudos pranešimai

Kirgizijos pašto finansinių paslaugų modernizavimu rūpinsis lietuviško kapitalo įmonės

Finansinių paslaugų sklaidai ir skatinimui didelį dėmesį skiria ne tik Lietuva, kuri siekia tapti FINTECH rinkos lyderių, bet ir viduriniųjų rytų respublikos. „INVL Technology“  šiandien išplatino pranešimą spaudai, kuriame nurodoma, kad Kirgizijos Respublikoje jų dukterinės bendrovės modernizuos pašto paslaugas, diegiant modernias fintech technologijas.

fintech Kirgizijoje

Skaityti daugiau: Kirgizijos pašto finansinių paslaugų modernizavimu rūpinsis lietuviško kapitalo įmonės

Veiklos nuoma ar lizingas: kokie kriterijai lemia įmonių sprendimą?

Įmonės retai už įsigyjamas transporto priemones moka iškart – paprastai pasirenkamas tradicinis lizingas arba veiklos nuoma su paslaugomis. To priežastis – gebėjimas skaičiuoti ir įvertinti išlaidas ilguoju laikotarpiu bei nenoras atsisveikinti su didele pinigų suma iškart. Tačiau renkantis tarp tradicinio lizingo bei veiklos nuomos ne retas sudvejoja – kurią alternatyvą rinktis, kokie kiekvienos privalumai bei trūkumai?

automobilis vidus

Skaityti daugiau: Veiklos nuoma ar lizingas: kokie kriterijai lemia įmonių sprendimą?

ARQUS Europos universitetų aljansui penkių milijonų finansavimas iš EK

Europos Komisija (EK) šiandien patvirtino finansavimą ARQUS Europos universitetų aljansui, kurio vienas iš steigėjų – Vilniaus universitetas (VU). 5 mln. eurų finansavimas bus skiriamas aljanso veiklai, kurios prioritetas – dalijantis gerąja patirtimi stiprinti aukšto lygio Europos universitetų konkurencingumą bei didinti mokslo ir studijų kokybę. Iš viso finansavimui gauti buvo pateiktos 48 paraiškos, iš kurių 17 patvirtintos.

bendradarbiavimas94

Skaityti daugiau: ARQUS Europos universitetų aljansui penkių milijonų finansavimas iš EK

Bendras dviejų bankų kreditas "Vilniaus baldai" plėtrai finansuoti

"Vilniaus baldams" suteiktas 37 milijonų eurų kreditas iš dviejų bankų, tam, kad būtų modernizuota gamybos linija ir įgyvendinti ilgalaikiai plėtros planai. Kreditą "Vilniaus baldams" suteikė Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB) kartu su latviško kapitalo banku -  Citadelė.

visi kartu

Skaityti daugiau: Bendras dviejų bankų kreditas "Vilniaus baldai" plėtrai finansuoti

„European Merchant Bank“ paslaugas Lietuvoje pradės teikti nuo 2019 m. rudens

Specializuoto banko licenciją dar 2018-ųjų gruodį iš Europos Centrinio Banko gavęs, o nuo birželio 1-osios ir Lietuvos bankų asociacijos nariu tapęs „European Merchant Bank“ klasikinės bankininkystės paslaugas teikti pradės jau šį rudenį. Pirmiausia Lietuvoje įsikūręs bankas aptarnaus juridinius asmenis, o nuo 2020 m. „European Merchant Bank“ paslaugomis galės naudotis ir fiziniai asmenys.

embank

Skaityti daugiau: „European Merchant Bank“ paslaugas Lietuvoje pradės teikti nuo 2019 m. rudens

Į Lietuvą žengiantis PayPal siūlys nemokamas pinigų perlaidas tarp šeimos narių

Viena populiariausių mokėjimo sistemų pasaulyje „PayPal“ paskelbė plečiantys tarpusavio mokėjimo paslaugą 25 Europos šalyse, įskaitant ir Lietuvą. Nauja „PayPal“ paslauga leis paprastai pareikalauti, siųsti ir gauti pinigus, o pavedimai eurais tarp draugų ir šeimos bus nemokami.  

pinigų perlaidos internetu

Skaityti daugiau: Į Lietuvą žengiantis PayPal siūlys nemokamas pinigų perlaidas tarp šeimos narių

Vartojimo kreditų bendrovės įspėja dėl naujausių internetinių sukčių spąstų

Finansinių paslaugų įmonių asociacija FINCO įspėja apie internete įsisiautėjusius naujo tipo sukčius, vagiančius žmonių duomenis ir apgaulės būdu sudarinėjančius paskolų sutartis su vartojimo kreditus teikiančiomis bendrovėmis.

computer 1591018 640

Skaityti daugiau: Vartojimo kreditų bendrovės įspėja dėl naujausių internetinių sukčių spąstų

Paulius Pocius vadovaus Šiaulių banko rinkodaros ir komunikacijos departamentui

PauliusPociusPaulius Pocius tapo Šiaulių banko rinkodaros ir komunikacijos departamento direktoriumi, nurodoma Šiaulių banko išplatintame pranešime spaudai.  Iki šiol rinkodaros vadovo patirtį P. Pocius kaupė tokiose įmonėse kaip UAB „Citus“ ir AB „Grigeo“.

Skaityti daugiau: Paulius Pocius vadovaus Šiaulių banko rinkodaros ir komunikacijos departamentui

Pinigų perlaidos į užsienį nemokamai ir greičiau nei per pusvalandį, tampa realybe

Jau ne vienerius metus emigrantų į Lietuvą siunčiami pinigai sudaro dalį mūsų šalies BVP ir skatina gyventojų aktyvesnį vartojimą. Kasmet emigrantai iš įvairių pasaulio šalių persiunčia Lietuvoje gyvenantiems artimiesiems daugiau nei 1 mlrd. eur ir suma kiekvienais metais auga.

Pinigų perlaidos

Skaityti daugiau: Pinigų perlaidos į užsienį nemokamai ir greičiau nei per pusvalandį, tampa realybe

„Swedbank” suteikė 53,9 milijonų kreditą VMG grupei

„Swedbank“ Lietuvoje suteikė dvi investicines paskolas 53,9 milijonų eurų sumai medienos drožlių plokštės gamyklos statyboms Akmenės LEZ. Abi paskolos yra ilgalaikės, skirtos gamyklos statybai, įrangos įsigijimui bei infrastruktūros diegimui.

eurai monetos22

Skaityti daugiau: „Swedbank” suteikė 53,9 milijonų kreditą VMG grupei

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top