Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

19 milijonų eurų kreditas EIKA'i

Didelės investicijos į nekilnojamojo turto projektų vystymą nėra naujieną. Šiandien didžiausias Lietuvoje veikiantis komercinis bankas - Swedbank išplatino pranešimą spaudai, apie 19 milijonų eurų kredito suteikimo EIKA įmonių grupei. Ši suma bus panaudota naujo NT objekto Vilniuje, „Live Square“ statyboms.

kreditas naujų NT objektų vystimui

„Swedbank“ Lietuvoje susitarė su įmonių grupe EIKA dėl 19 mln. eurų vertės kredito suteikimo. Paskola bus skirta daugiafunkcio komplekso „Live Square“ viešbučio ir ofiso dalies statyboms. Į šį daugiafunkcį kompleksą EIKA investuos daugiau nei 49 milijonus eurų. Kompleksas įsikurs sostinės Gedimino prospekto ir V. Kudirkos gatvės sankirtoje, jį sudarys viešbutis „Hilton Garden Inn“ su konferencijų centru, verslo centras su prekybos galerija bei daugiabučių pastatai.

„Smagu matyti kaip vystosi mūsų sostinė, kurioje, manau, kiekvienas pastebime naujus įgyvendinamus nekilnojamojo turto projektus. Tai jog tarptautiniu mastu pirmaujantis viešbučių tinklas „Hilton“ pasirinko „Live Square“ kompleksą savo pirmajam viešbučiui Lietuvoje, o statomame verslo centre laisvų plotų beveik neliko – puikiai patvirtina, kad projektas atitinka rinkos poreikius ir bus sėkmingas. Mums tikrai yra svarbu, kad „Swedbank“ gali prisidėti prie miesto vystymosi. Be to, džiaugiamės galėdami išplėsti savo bendradarbiavimą su EIKA grupe, kuri yra viena patikimiausių ir labiausiai patyrusių nekilnojamojo turto plėtotojų Lietuvoje“,  – sako „Swedbank“ Lietuvoje Nekilnojamojo turto klientų skyriaus vadovas Martynas Trimonis.

Daugiafunkcį kompleksą „Live Square“ sudarys 164 kambarių keturių žvaigždučių viešbutis „Hilton Garden Inn“ su 300 kv. m konferencijų centru, verslo centras su prekybos galerija bei gyvenamieji pastatai. Verslo centre įsikurs pirmasis Baltijos šalyse bendradarbystės centras „Spaces“ ir advokatų kontora „Sorainen“. Numatytas bendras projekto plotas – apie 18.000 kv. m.

„Tikime, kad „Live Square“ erdvė prisidės prie šios Gedimino prospekto dalies atgaivinimo, įneš šiai apsnūdusiai centro vietai daugiau judesio ir gyvybės. Džiaugiamės jau ne pirmus metus bendradarbiaudami su „Swedbank“, turinčiu tvaraus finansavimo patirtį. Turėdami stiprius partnerius, ketiname į naują miesto erdvę vilniečius ir miesto svečius pakviesti jau kitais metais“, – sako Domas Dargis, EIKA generalinis direktorius.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top