Šiaulių bankas finansuoja namų komplekso Klaipėdoje statybą

Šiaulių bankas suteikė 3,6 mln. eurų kreditą Klaipėdos Malūno parko teritorijoje plėtojamam „Parko pakrantės“ daugiabučių namų kompleksui. Projektą vystanti nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eriadas“ uostamiesčio būsto rinkai pasiūlys 100 įvairaus ploto butų.

10eur 293721Asociatyvi nuotrauka iš pixabay.com

„Parko pakrantės“ kompleksą sudarys 3 naujai statomi ir 2 rekonstruoti daugiabučiai. Projektas plėtojamas buvusioje Joniškės dvaro sodybų teritorijoje, kur dvaro pastatai stovėjo jau XVII amžiuje. Seniausia parko dalis minima nuo XVI amžiaus. Per Antrąjį pasaulinį karą dvaro pastatai neišliko. Sovietmečiu teritorija buvo tapusi pramonine zona, dabar po truputį atgimstantis kvartalas darniai grąžinamas miestiečiams.

Naujasis kvartalas ribosis su Malūno parku ir Malūno tvenkiniu, netoli Danės upės. Pastatai bus išdėstyti, siekiant išsaugoti senųjų dvaro pastatų vietas.

Pasak UAB „Eriadas“ vadovės Vitos Žutautaitės, projektas yra išskirtinis, nes plėtojamas buvusioje dvarvietėje ir supamas gamtos. „Parko pakrantės“ gyventojai galės mėgautis nauja laisvalaikio infrastruktūra – per visą parką, aplink Malūno tvenkinį, nutiestas pėsčiųjų ir dviračių takas su priėjimais prie vandens,  įkurtos poilsiui skirtos terasos, tilteliai bei aktyvaus laisvalaikio erdvės – žaidimų aikštelės, šachmatų stalai, lauko treniruokliai.

Šiaulių banko Šiaulių regiono ir filialo verslo klientų direktorius Vytautas Žemaitis pabrėžia, kad kokybiško būsto paklausa uostamiesčio centrinėje dalyje yra didelė, tačiau pasiūla – maža. „Naujasis būsto projektas patrauklus dėl savo lokacijos, istorinio išskirtinumo ir darnaus santykio su gamta. Kvartalas gali sudominti ne tik  klaipėdiečius, bet ir kitų Lietuvos miestų gyventojus, norinčius turėti antrus namus pajūryje“, – teigė V. Žemaitis.

Apie UAB „Eriadas“

UAB „Eriadas“ yra nekilnojamojo turto plėtros įmonė, sėkmingai vystanti įvairių erdvių projektus nuo 2003 metų ir sukaupusi didelę patirtį nekilnojamojo turto plėtojimo, statybų valdymo bei techninės priežiūros srityse. UAB „Eriadas“ yra viena iš didžiausių nekilnojamojo turto vystytojų Lietuvoje ir pirmaujanti statybos valdymo įmonė Vakarų Lietuvoje. „Parko pakrantės“ projektą vysto kartu su  kolektyvinio investavimo subjektų valdymo įmonė UAB „DIFF Assets“.

Top