Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Swedbank suteikė 6,8 mln. eurų kreditą bendrovei „Tala LT“

Kaune pradedamas statyti 15 mln. eurų vertės tarptautinio „Marriott“ tinklo viešbutis „Moxy“, orientuotas į jaunus specialistus. Vystytojai ketina statyti daugiau tiek „Moxy“, tiek „Marriott“ viešbučių Baltijos šalyse.

bendradarbiavimas23

Pasak vieno viešbučio investuotojų, buvusio „Swedbank“ vadovo Antano Danio, idėja statyti Kaune viešbutį kilo, kai 2017 metų vasarą į Kauną buvo laikinai perkeltas Vilniaus oro uostas ir mieste trūko kambarių. „Niekam nebuvo naujiena, kad kai buvo uždarytas Vilniaus oro uostas, Kaune buvo labai apkrautas ne tik oro uostas, bet ir pats miestas – išvis nebuvo kambarių. Kai Vilnius vėl atsidarė, situacija Kaune nepasikeitė“, – žurnalistams pasakojo jis.

„Matėme, kad trūksta ir Vilniuje, ir Kaune, bet Vilniuje vyksta jau 19 projektų, o Kaune – nė vieno“, – sakė verslininkas. „Moxy“ bus trijų žvaigždučių viešbutis, orientuotas į 2-3 naktims apsistojančius jaunus profesionalus: tiek keliaujančius laisvalaikiu, tiek jaunus verslininkus. Projekto vystytojai pabrėžia, jog viešbutis gerokai skirsis nuo įprastos oficialios viešbučių kultūros ir bus pritaikytas žmonėms, norintiems laisvesnio, neįpareigojančio apgyvendinimo. „Žiūrėjome tendencijas, kurios vyksta pasaulyje ir pamatėme, kad žmonės pasikeičia, nebemėgsta formalumo, nori laisvumo, paprastumo, lankstumo“, – sakė A. Danys.

Pasak „Marriott International“ plėtros vadovo Vidurio ir Rytų Europoje Januszo Mitulskio (Janušo Mitulskio), Kaunas buvo patrauklus dėl savo geografinės vietos bei dėl sparčios plėtros ir potencialo. „Moxy“ idealiai tinka tokiai centrinei lokacijai, kokią turime Kaune. (...) Tai greitai judantis miestas su puikiomis galimybėmis ir tai puiki vieta „Moxy“, – sakė jis. Pasak J. Mitulskio, svarstoma statyti daugiau „Moxy“ viešbučių Baltijos šalyse, tačiau kur – kol kas neatskleidžia.

„Bus daugiau „Moxy“ ir, tikėkimės, daugiau „Marriott“ viešbučių, nes Baltijos šalys dabar klesti, turime daug diskusijų ir daug projektų“, – teigė „Marriott“ atstovas. Kauno meras Visvaldas Matijošaitis teigė, kas savivaldybė yra pasirengusi užtikrinti sklandų dokumentų ir kitų reikalų tvarkymą mieste norintiems investuoti verslininkams. „Jeigu teisingi norai pas kiekvieną norintį investuoti į Kauną, atitinka visus reikalavimus, padaro laiku. Nėra sudėtinga Kaune statyti ar viešbučius, ar biurus, ar gatves tiest, ar parkus statyti“, – sakė jis.

„Man visad smagu, kai į Kauną ateina kuo daugiau verslo“, – kalbėjo meras. Maironio gatvėje Kauno centre iškilsiantis „Moxy“ bus šešių aukštų, 5,7 tūkst. kv. metrų ploto, jame bus 175 kambarių ir požeminė automobilių saugykla. 15 mln. eurų į viešbučio statybas investuoja „Tala LT“. Šio viešbučio statybai 6,8 mln. eurų paskolino „Swedbank“, o statybos darbus vykdo bendrovė „Mitnija“. „Moxy“ tinklas priklauso tarptautinei viešbučių valdymo kompanijai „Marriott International“.

Bendrovė „Tala LT“ valdoma buvusio vadinamosios „VP grupės“ akcininko Mindaugo Bagdonavičiaus ir Singapūro kompanijos „Grinvest PTE.“. Registrų centro duomenimis, 46 proc. „Tala LT“ akcijų per įmonę „Invefina“ priklauso M. Bagdonavičiui, o likusios – „Grinvest PTE.“. Viešbučio operatorę „Apex Alliance Hotel Management“ valdo Nyderlandų kompanija „Apex Alliance“, priklausanti buvusio viešbučių tinklo „Europa“ valdytojui Arūnui Beleškai. Šiuo metu pasaulyje jau atidaryta 30 „Moxy“ viešbučių, statomi dar 85.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top