Kreditai INFO | Viskas apie kreditus ir paskolas

Kredito unijai "Magnus" teks pašalinti trūkumus

Kredito unija nepakankamai įvertino skolininkų galimybes grąžinti paskolas. 

50

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, atlikusi kredito unijos „Magnus“ tikslinį inspektavimą, nustatė kredito rizikos valdymo ir vidaus kontrolės trūkumų: kredito unijoje nebuvo nuolat veikiančios vidaus audito tarnybos, 2018 m. nebuvo atliktas vidaus kontrolės sistemos veiksmingumo vertinimas, juridinių asmenų paskolų vertinimui naudojama informacijos imtis buvo nepakankama tinkamam skolininkų rizikos įvertinimui. Be to, kredito unija atskirais atvejais netinkamai vertino fizinių asmenų tvarias pajamas bei lėšų, kuriomis paskolos gavėjas sumoka nuosavą dalį, kilmę. Priežiūros tarnyba įpareigojo kredito uniją „Magnus“ ne vėliau kaip iki 2020 m. balandžio 30 d. pašalinti nurodytus veiklos trūkumus ir apie tai informuoti Lietuvos banką.


Apie kreditai.info projektą

Kreditai.info yra informacinis portalas, kuriame pateikiamos finansų rinkos naujienos, patarimai kaip planuoti asmeninius finansus ir informacija apie juridines įmones, teikiančias kreditus ir paskolas. Siekiant užtikrinti patogų naudojimąsi tinklapiu, informacija yra susisteminta ir pateikiama aiškiai bei suprantamai. Kreditus teikiančių juridinių asmenų sąraše rasite pagrindinius šalies bankus, smulkiųjų kreditų bendroves, kredito unijas. Jūsų patogumui nuolat pildome ir atnaujiname aktualiausią informaciją.

Tinklapis orientuotas į tiek į finansų rinkomis besidominčius asmenis, tiek į tuos, kurie ieško finansavimo galimybių. Naujienų skiltyje nuolat pateikiama naujausia informacija apie Lietuvoje ir pasaulyje vykstančius svarbiausius finansų rinkos įvykius. Taip pat publikuojami patarimai, kaip geriau ir efektyviau planuotis asmeninį biudžetą ir subalansuoti asmeninius finansus. Ieškantiems geriausio paskolos ar kredito pasiūlymo straipsnių skiltyje nuolat pateikiami patarimai, kaip išsirinkti tinkamą finansavimo priemonę ir kaip suvaldyti asmenines paskolas. Kreditai.info rengiami straipsniai rašomi paprastai ir suprantamai, todėl norint gilinti savo žinias Jums nebūtina būti finansų specialistu. Leiskite ekspertais būti mums.

Kreditorių skiltyje pateikiama susisteminta informacija apie bankus, kredito unijas ir smulkiųjų kreditų bendroves. Jums daugiau nebereikia gaišti laiko internete ieškant informacijos apie finansines paslaugas ar kreditus teikiančias institucijas. Šį darbą už jus atlieka Kreditai.INFO. Mūsų tikslas - surinkti ir pateikti vartotojams susistemintą naujausią ir aktualiausią informaciją vienoje vietoje. Todėl Jums reikalinga informacija visuomet yra lengvai pasiekiama ir surandama.

Top