"Pieno žvaigždėms" - sindikuotas "SEB" ir "Swedbank" kreditas

Visa paskolos suma - 32,5 mln. eurų, kurią lygiomis dalimis bendrovei skolins SEB bankas su "Swedbank". 8 mln. eurų suteikti kaip apyvartinėms lėšoms kompensuoti skirtas trumpalaikis kreditas, likusi suma skirta įpareigojimų refinansavimui ir investicijoms.

visi kartu

„Norime padėkoti partneriams už parodytą pasitikėjimą mūsų bendrove ir užtikrintą finansavimą. Džiaugiamės, kad esame vertinami kaip viena moderniausių pieno perdirbimo įmonių Baltijos šalyse ir tikimės sėkmingo ilgalaikio bendradarbiavimo“, – sako akcinės bendrovės „Pieno žvaigždės“ generalinis direktorius Aleksandras Smaginas.

SEB banko valdybos narys, Verslo bankininkystės tarnybos direktorius Vilius Juzikis teigia, kad pasirašyta paskolos sutartis padėjo sklandžiai užtikrinti didžiąją dalį kliento finansavimo poreikių.

„Sudaryta ilgalaikė kreditavimo sutartis – dar vienas svarbus tęstinės ir ilgametės SEB banko ir „Pieno žvaigždžių“ partnerystės rezultatas. Mūsų vertinimu, bendrovė labai profesionaliai ir strategiškai pasinaudojo palankia situacija rinkoje, sėkmingai struktūrizavo savo turimus finansinius įsipareigojimus ir užsitikrino reikiamą finansavimą būtinoms investicijoms ateityje“, – sako V. Juzikis.

„Swedbank" Verslo klientų tarnybos vadovas Antanas Sagatauskas taip pat priduria, kad džiaugiasi didesne bendradarbiavimo apimtimi su įmone „Pieno žvaigždės“: „Ilgametę patirtį turinti bendrovė yra viena iš pieno perdirbimo sektoriaus lyderių, kuri išplėtojo ir atstovauja vartotojų gerai žinomiems populiariems prekės ženklams. Sutarę visoms šalims geriausias sąlygas ir finansavimo struktūrą, džiaugiamės galėdami prisidėti prie tolimesnės įmonės plėtros ir augimo.“

Akcinė bendrovė „Pieno žvaigždės“ – viena didžiausių pieno perdirbimo įmonių Lietuvoje, veikianti Baltijos šalių, Europos ir Azijos rinkose. Tarp bendrovės prekės ženklų – perdirbto pieno produktai „Dvaro“, „Pasaka“, „Graikiška Amfora“, „Jo“,„Svalia“, „Nykštukas“, „Mū“ ir kiti.

Rašykite komentarą...
Jūs esate svečias
Komentuoti kaip svečiui
Komentaras kraunamas... Komentaras bus atnaujintas už 00:00.

Būkite pirmas pakomentavęs.

Top