Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Kredito kortelių milžinės įpareigotos mažinti mokesčius

„Visa“ ir „MasterCard“ buvo įpareigotos sumažinti savo "tarpregioninius tarpbankinius mokesčius". Iki šiol šie mokesčiai įmami iš ne Europos sąjungos narių buvo didesni nei sąjungoje išduotų kortelių naudotojams.

21682 7bd2f7698ced3b2ab194397d16ad63ee

Europos Sąjunga (ES) priėmė sprendimą įpareigoti tarptautines kredito kortelių milžines „Visa“ ir „MasterCard“ mažinti mokesčius už mokėjimo operacijas, atliekamas ne ES išduotomis mokėjimo kortelėmis, pirmadienį pranešė Europos Komisija.

Jungtinėse Valstijose įsikūrusios bendrovės jau įsipareigojo sumažinti savo „tarpregioninius tarpbankinius mokesčius“, tačiau šios savaitės sprendimas privers minėtas bendrovės paisyti ES antimonopolinių įstatymų.

„Šis sprendimas, kartu su mūsų 2019 metų sausio mėnesio sprendimu dėl „Mastercard“ tarpvalstybinių atsiskaitymo kortelėmis paslaugų, leis Europos mažmenininkams mažinti kainas vartotojams“, – pareiškė už konkurenciją atsakinga Komisijos narė Margrethe Vestager (Margretė Vestager).

Pasak Europos Komisijos, mokesčiai, imami, kai ne Europos Sąjungos ribose išduotų kortelių „Visa“ ir „MasterCard“ turėtojai atsiskaito Europoje – kurie buvo didesni nei taikomi valstybėse narėse išduotų kortelių turėtojams, – vidutiniškai bus sumažinti 40 procentų.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top