„Akropolio“ grupei - „Citadele“ kreditas

Šiaulių Akropolį valdanti „Aido turtas“ skolinasi 38 mln. eurų. Kreditą įmonė planuoja panaudoti ankstesnių paskolų refinansavimui ir plėtrai.

peilis eurai sakuteAsociatyvi nuotrauka iš pixabay.com

„Tiek Šiaulių „Akropolis“, tiek „Akropolio“ prekybos centrai kituose miestuose yra tapę svarbiais gyventojų traukos objektais, kurie telkia prekybos ir paslaugų verslus, suteikia galimybes jiems kurti didesnę vertę ir taip reikšmingai prisideda prie vietos ekonomikos. Būdami banku, kuris orientuojasi į vietos verslą ir gyventojus, mes vertiname bendradarbiavimą su viena didžiausių verslo grupių Baltijos šalyse ir džiaugiamės tapę finansiniais „Akropolio“ grupės partneriais, padėsiančiais vystyti verslą ir realizuoti jo turimą potencialą.“, – sako „Citadele“ banko valdybos narys, Verslo bankininkystės tarnybos vadovas Baltijos šalims Vaidas Žagūnis.

„Džiaugiamės prasidedančiu bendradarbiavimu su „Citadele“ banku ir vertiname pasitikėjimą. Pasiektas susitarimas dėl finansavimo patvirtina tai, kad prekybos centrų rinkoje sėkmingai einame lyderystės ir tvarumo keliu“, – sako bendrovės „Akropolis Group“ direktorius Vitalij Bedugnis.

2020 m. birželį rinkos tyrimų bendrovės „Nielsen“ atliktos reprezentatyvios gyventojų apklausos duomenimis, „Akropolis“ yra populiariausias prekybos centras Šiauliuose. Tyrimo metu pusė Šiaulių gyventojų įvardijo dažniausiai besilankantys būtent „Akropolio“ centre, o per pastarąjį mėnesį jame teigė apsilankę 79 proc. šiauliečių.

„Citadele“ bankas nuosekliai ir aktyviai finansuoja regiono verslų plėtrą. Bankas neseniai suteikė 2,5 mln. eurų finansavimą investicinės bendrovės „INVL Technologies“ valdomų įmonių plėtrai, 7,3 mln. eurų finansavimą „Vičiūnų grupės“ logistikos ir sandėliavimo centrui, 6,8 mln. eurų padidino finansavimą tarptautinei ledų bei pieno produktų gamintojai „Food Union“, suteikė 30 mln. eurų paskolą VMG grupei, pasirašė 4,5 mln. eurų kredito sutartį su logistikos operatoriumi „Baltic transline“ ir finansavo kitas bendroves.

Baltijos šalyse pirmaujanti prekybos ir pramogų centrų vystymo ir valdymo bendrovė „Akropolis Group“ vykdo nekilnojamojo turto projektų vystymo, prekybos ir pramogų centrų bei biurų pastatų valdymo ir nuomos veiklą Lietuvoje ir Latvijoje. Grupė yra pastačiusi 5 prekybos ir pramogų centrus Lietuvoje ir Latvijoje. Šiuo metu „Akropolis Group“ valdo prekybos centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose bei „Akropole“ Rygoje.

Top