"Inmedica" po obligacijų emisijos išplatinimo prisijungė naują kliniką

Klinika Tauragėje, anot vykdančiosios direktorės, atsirado, nes to reikalavo rinka. Regionų gyventojai taip pat nori geresnės kokybės medicinos paslaugų.

Inmedica klinikaNuotrauka: © Inmedica

Iš viso „InMedica“ turi 17 medicinos centrų ir 3 plataus profilio klinikas visoje Lietuvoje.

Be didžiųjų miestų, „InMedica“ medicinos centrai veikia Lentvaryje, Skaudvilėje, Marijampolėje. Tauragėje tai bus jau antrasis „InMedica“ medicinos centras.

„Privačios medicinos sektoriaus įmonės susitelkusios didžiuosiuose šalies miestuose, tačiau jau kurį laiką regionuose stebime augantį pacientų poreikį gauti kokybiškas ir lengvai prieinamas sveikatos priežiūros paslaugas. Tai siejame su augančiu gyventojų dėmesiu savo sveikatos priežiūrai, taip pat didėjančiomis gyventojų pajamomis ir galimybėmis rinktis privačias medicinos paslaugas. Sveikatos priežiūros paslaugų rinka yra dinamiška, todėl nuolat stebime jos pokyčius. Savo investicijas nukreipiame ta linkme, kur matome privačios medicinos paslaugų poreikio augimą. Dar vieną kliniką Tauragėje prisijungėme, įvertinę tokių paslaugų paklausą ir pasiūlą šiame regione“, - sako L. Penikienė, „InMedica“ vykdančioji direktorė.

Naujoje klinikoje dirbs 3 šeimos gydytojai, odontologas ir 4 gydytojai specialistai. Būtent pastarųjų medikų regionuose ypač trūksta.

„Mūsų plėtros strategija remiasi medicinos paslaugų prieinamumo didinimu. Siekiame kuo labiau sutrumpinti paciento kelią iki šeimos gydytojo ar specialisto, todėl keliame sau tikslą medicinos paslaugas priartinti prie žmogaus – tiek fiziškai, tiek ir laiko prasme“, - plėtros tikslus apžvelgia klinikų tinklo vadovė.

L. Penikienė pabrėžia, kad klinikų tinklo plėtra nėra nukreipta tik į regionus. Nors Vilniuje ir Kaune „InMedica“ jau turi po keletą medicinos centrų ir plataus profilio klinikų, neatmetama, kad tolimesnė plėtra gali būti vykdoma ir šiuose miestuose.

Plėtros planams įgyvendinti skolinasi obligacijų rinkoje

Neseniai „InMedica“ vertybinių popierių biržoje „Nasdaq Vilnius“ išplatino pirmąją obligacijų emisiją už 3 mln. Eur. Vienos obligacijos nominali vertė – 100 Eur, o metinė palūkanų norma – 5,5 proc. Per pirmąją dvejų metų trukmės obligacijų emisijos etapą obligacijų paklausa viršijo pasiūlą – vertybinių popierių įsigijo per 120 investuotojų. Antrasis etapas vyks iki 2020 m. kovo 13 d. Iš viso per „InMedica“ obligacijų platinimą numatoma pritraukti 5 mln. Eur.

„ Praėjusiais metais savo pacientams suteikėme daugiau nei 1,3 mln. paslaugų, kurias teikia daugiau kaip 600 darbuotojų. Siekdami įgyvendinti strateginį tikslą didinti medicinos paslaugų prieinamumą, numatome tolesnę medicinos centrų plėtrą. Stebime rinką, žiūrime, kur privačios medicinos paslaugų poreikis didėja, ten ir svarstome galimybes pasiūlyti mūsų gydytojų paslaugas“, - sako medicinos klinikų tinklo „InMedica“ vykdančioji direktorė.

 

Top