„Citadele“ ir „Visa“ kartu toliau diegs mokėjimų inovacijas Baltijos šalyse

„Citadele“ ir „Visa“ pratęsė ilgalaikio bendradarbiavimo Baltijos šalyse susitarimą. 2016 m. pradėjusi strateginę partnerystę su pasauline mokėjimo technologijų lydere „Visa“, „Citadele“ Baltijos šalyse jau pristatė įvairių inovatyvių mokėjimų sprendimų, tarp jų išmanius mokėjimo žiedus.

Citadele VISANuotrauka: © Citadele

Tęsiamas bendradarbiavimas leis „Citadele“ klientams Baltijos šalyse ir toliau užtikrinti galimybę naudotis saugia, patikima pasauline mokėjimo sistema bei pasiūlyti jiems pažangiausius mokėjimų sprendimus.

„Citadele“ Baltijos šalyse yra strateginis „Visa“ partneris, užtikrinantis klientams naujausias mokėjimo paslaugas ir naujoves, tokias kaip išmanūs mokėjimo žiedai ir galimybė atsiskaityti „Apple Pay“. Praėjusių metų pabaigoje „Citadele“ bankas taip pat pirmasis Baltijos šalyse pristatė naujos kartos, paslaugų prenumeratos koncepcija paremtas X mokėjimo korteles („Visa“).

„Džiaugiamės, kad tęsdami mūsų partnerystę Baltijos šalyse, galime „Citadele“ klientams suteikti daugiau vertės ir patogumo pasiūlydami rinkoje pirmaujančius inovatyvius sprendimus“, – sako „Visa“  atstovė Švedijai, Suomijai ir Baltijos šalims Riikka Salminen.

„Visa“ ir „Citadele“ sieja bendra aistra naujovėms ir noras klientams užtikrinti patį geriausią aptarnavimą. Matome, kad klientai vertina mūsų bendras pastangas Baltijos šalyse pristatyti mokėjimų naujoves. Mūsų mokėjimo žiedai buvo išparduoti per kelias dienas, o su „Apple Pay“ jau susieta beveik 20 tūkst. mūsų klientų mokėjimo kortelių. Taip pat džiaugiamės, kad pirmieji Baltijos šalyse pasiūlėme prenumeratos koncepcija paremtas X mokėjimo korteles, kas klientams suteikia daugiau lankstumo pasirenkant jų poreikius geriausiai atitinkantį sprendimą“, – sako Vladislavs Mironovs, „Citadele“ banko valdybos narys, atsakingas už strategiją ir verslo plėtrą.

Top