Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Sutelktinio finansavimo platforma "EstateGuru" gavo Lietuvos Banko licenciją

Platforma yra skirta trumpalaikiams kreditams garantuojant nekilnojamuoju turtu. Nuo 2017 metų įmonė Lietuvoje sudarė sąlygas gauti paskoloms už daugiau nei 20 mln. eurų. Iš viso "EsateGuru" turi daugiau nei 25 tūkst. investuotojų, kurie suteikė daugiau nei 125 mln. eurų paskolų.

estateguru logo

„Tai, kad Lietuvos bankas mums suteikė sutelktinio finansavimo platformos licenciją, reiškia, kad mes galime aktyviai bendradarbiauti su Lietuvos investuotojais ir pasidalyti su jais įvairiomis investavimo galimybėmis visoje Europoje“, – pranešime teigė „EstateGuru“ Lietuvos padalinio vadovas Artūras Konusevičius.

„EstateGuru“ nuo 2017 metų Lietuvoje sudarė sąlygas gauti 105 paskolas, kurių suma yra apie 20 mln. eurų. Bendrovės vykdomasis direktorius Mihkelis Stammas (Mihkelis Stamas) teigė, kad kol Europos centrinis bankas nereglamentuos sutelktinio finansavimo rinkos, bendrovė ir toliau įsigys vietines licencijas kiekvienoje rinkoje, kurioje veikia įmonė.

„Lietuva turi vieną iš nedaugelio reguliuojamų sutelktinio finansavimo rinkų žemyninėje Europoje ir mes didžiuojamės, kad dabar esame visateisė šios rinkos narė.

Mes taip pat laukiame licencijos išdavimo Suomijoje, jos išdavimo procesą tikimės užbaigti iki šių metų pabaigos“, – teigė jis. „EstateGuru“ turi daugiau nei 25 tūkst. investuotojų iš 106 šalių, bendra paskolų suma yra daugiau nei 125 mln. eurų.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top