Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Po bankų skandalo dėl pinigų plovimo, bus stiprinama kova su šiuo reiškiniu

Į pinigų plovimo skandalus Baltijos šalyse pastaruoju metu pateko net keli dideli komerciniai bankai. Baltijos šalių ir Skandinavimos centrinių bankų atstovai derina veiksmus, dėl tolimesnių priemonių, kad pinigų plovimas per komercinius bankus nebepasikartotų.

raudona kortele

Šiandien Stokholme vykusio susitikimo metu Šiaurės ir Baltijos šalių priežiūros institucijų vadovai sutarė dėl priemonių, skirtų tarpinstituciniam bendradarbiavimui, kovojant su pinigų plovimu ir teroristų finansavimu, stiprinti. „Viena svarbiausių priemonių stiprinant pinigų plovimo prevenciją visame regione yra glaudesnis tarpvalstybinis priežiūros institucijų bendradarbiavimas “, – sako Lietuvos banko Priežiūros tarnybos direktorius Vytautas Valvonis.

Susitikimo metu priežiūros institucijos pirmiausiai nutarė sustiprinti tarpvalstybinį bendradarbiavimą pinigų plovimo prevencijos ir priežiūros srityse: įsteigti nuolatinę darbo grupę – ją sudarys Danijos, Estijos, Suomijos, Islandijos, Latvijos, Lietuvos, Norvegijos ir Švedijos priežiūros institucijų atstovai.

Siekdama veiksmingesnės pinigų plovimo prevencijos, darbo grupė palaikys nuolatinį ryšį, keisis patirtimi bei informacija. Tuo siekiama geriau koordinuoti pinigų plovimo prevenciją ir priežiūrą Šiaurės ir Baltijos šalių regione. kartu parengti Susitarimo memorandumą, kuris formalizuotų ilgalaikį šalių bendradarbiavimą.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top