Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Nepriklausomybės gynėjams padengs dalį renovacijos kredito

Už įstatymą balsavo 90 seimo narių. "Valstietis" Kęstutis Mažeika pasiūlė atkreipti dėmesį ne į tik į gynėjus, kuriems galima padėti padengiant dalį renovacijos kredito išlaidų, bet ir tiems, kurie gyvena nuosavuose namuose.

busto paskolos2121

Nepriklausomybės gynėjai nuo 2020 metų galės siekti valstybės paramos, apmokant dalį jų daugiabučio atnaujinimo išlaidų.

Seimas penktadienį priėmė tai numatančias Valstybės paramos daugiabučiams namams atnaujinti (modernizuoti) įstatymo pataisas – už balsavo 90 Seimo narių.

Pataisos leis asmenims, nukentėjusiems 1991 metų sausio 11–13 dienomis ir po to vykdytos SSRS agresijos metu, pasinaudoti valstybės parama apmokant daugiabučio renovacijos projekto parengimą, jo vykdymo priežiūrą ir ekspertizę, o taip pat administravimo, statybos techninės priežiūros išlaidas, kredito draudimo įmoką, kiekvieno mėnesio kredito ir palūkanų įmokas.

Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas „valstietis“ Kęstutis Mažeika siūlė ieškoti būdų, kaip valstybei paremti ir tuos laisvės gynėjus, kurie gyvena ne daugiabučiuose, o nuosavuose namuose ir norėtų juos atnaujinti.

Šiuo metu valstybės parama atnaujinant daugiabučius namus yra skiriama tik nepasiturintiems gyventojams.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top