Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

„Lidl“ skolinasi 50 milijonų eurų tolimesniai plėtrai Lietuvoje

Ne taip seniai į Lietuvos rinką įžengęs prekybos centrų tinklas „Lidl“, planuoja ir toliau aktyviai plėstis. Šiam tikslui bendrovė pasiskolino penkiasdešimt milijonų eurų. Kreditą suteikė Šiaurės investicijų bankas.

investicijis grafikas2

Šiaurės investicijų bankas (ŠIB) suteikė 50 mln. eurų paskolą „Lidl“ tinklo plėtrai Lietuvoje 2017–2019 metais. ŠIB ir ir Vokietijos kapitalo mažmeninės prekybos bendrovė „Lidl Lietuva“ pasirašė dešimties metų trukmės sutartį.

„Ši plėtra atitinka „Lidl“ augimo strategiją Baltijos šalyse. Maisto produktai sudaro reikšmingą Lietuvos namų ūkių išlaidų dalį, todėl rinkos įvairovės didinimas turės poveikį disponuojamoms pajamoms“, – pranešime spaudai sakė NIB prezidentas ir generalinis direktorius Henrikas Normannas.

Pasak „Lidl Lietuvos“ atstovo spaudai Valdo Lopetos, tai išskirtinė paskola įmonei, nes ji turėjo atitikti tam tikrus banko reikalavimus. Iki šiol bendrovė yra gavusi mažesnių paskolų iš komercinių bankų. „Lidl“ tinklas priklauso didžiausiai Europoje mažmenininkei pagal pardavimų apimtis Vokietijos grupei „Schwarz Group“, taip pat valdančiai „Kaufland“ tinklą. „Lidl“ turi apie 10 tūkst. parduotuvių 29 Europos šalyse ir JAV. „Lidl“ Lietuvoje veikia nuo 2016 metų birželio.

Šiuo metu tinklas turi 41 parduotuvę ir vieną sandėlį, o jo rinkos dalis 2017-ųjų pabaigoje siekė 6,5 proc. Kitais metais „Lidl“ planuoja tęsti sparčią plėtrą.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top