Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Venesuelos PDVSA sugebėjo sumokėti beveik 1 mlrd. JAV dolerių už obligacijas

Venesuelos valstybinė naftos korporacija „Petroleos de Venezuela SA“ (PDVSA) sugebėjo sumokėti beveik 1 mlrd. JAV dolerių už 2020 metais išperkamas obligacijas, kurios yra garantuotos, be kita ko, Jungtinių Valstijų bendrovės „Citgo Holding“ akcijomis, rašo JAV verslo dienraštis „The Wall Street Journal“.

isipareigojimu vykdymas

PDVSA obligacijos yra vieninteliai skolos vertybiniai popieriai, su kuriais susijusius įsipareigojimus kreditoriams Venesuela vis dar vykdo. Tuo tarpu Venesuelos vyriausybės pradelstų mokėjimų investuotojams suma jau siekia beveik 7 mlrd. JAV dolerių. Naftą perdirbanti „Citgo Holding“ yra svarbiausias Venesuelos turtas Jungtinėse Valstijose.

Jeigu PDVSA nebūtų laiku sumokėjusi šios atkarpos išmokos, obligacijų turėtojai būtų galėję reikalauti „Citgo“ akcijų. Tačiau investuotojai beveik neabejojo, kad atkarpos išmoka bus sumokėta. Praėjusios savaitės pabaigoje šios emisijos obligacijų kaina sudarė apie 92 JAV centus už 1 JAV dolerio nominalą, tuo tarpu likusios Venesuelos ir jos valstybinių korporacijų obligacijos buvo parduodamos už vidutiniškai 25 centus už 1 JAV dolerio nominalą.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top