„General Financing bankas“ pasirinko naujus komunikacijos partnerius

„General Financing bankas“ pasirinko naujus komunikacijos partnerius. Jais tapo komunikacijos agentūra „Berta&“, kuri rūpinsis ryšių su žiniasklaida, darbdavio komunikacijos, krizių vadybos ir kitais komunikacijos klausimais Lietuvoje.

generalfinancingNuotrauka: © General Financing

„General Financing bankas“ (anksčiau – finansų bendrovė „General Financing“) finansų sektoriuje veikia jau 16 metų, o pastaruosius porą metų – jau specializuoto banko statusu.

Bankas savo klientams siūlo naudotis ne tik vartojimo paskolomis, refinansavimu, paskolomis būsto remontui, autolizingu ir medlizingu,  bet ir taupyti lėšas terminuotųjų indėlių forma. Plečiantis paslaugų ir klientų ratui, „General Financing bankas“ ieškojo partnerių, kurie įgyvendintų kasdienei komunikacijai keliamus tikslus.

„Nuolat ieškome klientams tinkamiausių sprendimų ir paslaugų, tobuliname skaitmeninę klientų patirtį ir aptarnavimą banko skyriuose. Norime, kad klientai mus vertintų kaip finansų partnerį, kuriuo galima visapusiškai pasikliauti.

Su komunikacijos profesionalų pagalba sieksime rinkai perduoti žinią apie mūsų išskirtinumą, paslaugas ir galimybes. Renkantis agentūrą turėjome lūkestį atrasti ne tik strategiškai mąstančią ir lengvai kasdienes užduotis įveikiančią komandą – ne mažiau svarbi buvo ir finansinio sektoriaus patirtis komunikacijoje.

Tikimės sklandžios bendrystės ir efektyvių rezultatų“, – sako banko rinkodaros departamento direktorė Ugnė Radikienė.

Berta Čaikauskaitė, „Berta&” vadovė, teigia besidžiaugianti, jog toks ilgametis, stabilus ir geros reputacijos prekių ženklas kaip „General Financing bankas“ pasirinko agentūrą savo komunikacijos partneriais.

„Sieksime didinti banko žinomumą rinkoje, plėsti komunikacijos temas ir spektrą, parodyti įmonės vidinę kultūrą – profesionalią, tačiau laisvą, grįstą darbuotojų pasitikėjimu ir rūpesčiu“, – komentuoja B. Čaikauskaitė.

Šiuo metu komunikacijos agentūros „Berta&“ klientais yra tokios įmonės, kaip „Electrolux“, „Švyturys-Utenos alus“, „JUNG Vilnius“, „Venipak“, „The Body Shop”, „Audiomedika“, „Ekskomisarų biuras“ ir kiti.

„General Financing bankas“ (anksčiau finansų bendrovė „General Financing“) finansų sektoriuje veikia nuo 2005 metų. Banko paskolų portfelis šiuo metu siekia 85,96 mln. eurų. Lietuvoje bankas turi 14 klientų aptarnavimo skyrių. Banko paslaugomis 2021 m. pasinaudojo virš 16 000 klientų.

Siekdamas prisidėti prie socialiai jautrių klausimų visuomenėje sprendimo bankas remia labdaros bei paramos fondus: „Rimanto Kaukėno paramos grupė“, „SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija“, „Padėk gatvės vaikams“, karo Ukrainoje metu skyrė paramą VšĮ „Mėlyna ir geltona“ ir Raudonajam Kryžiui.

Top