"Neofinance" netinkamai reklamavo savo vartojimo kreditus

Lietuvos bankas užfiksavo, kad  2019 metų vasarą padaryti pažeidimai reklamuojant kredito sąlygas, už šiuos pažeidimus bendrovei skirta 4500€ bauda.

bank note 209104 640

NEO Finance netinkamai reklamavo paslaugas Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, ištyrusi 2019 m. liepos mėn. socialiniame tinkle „Facebook“, www.paskoluklubas.lt ir kitose interneto svetainėse transliuotas NEO Finance, AB, reklamas, nustatė, kad bendrovė, reklamuodama savo paslaugas, netinkamai pateikė standartinę informaciją apie vartojimo kreditus (ji turi būti pateikiama aiškiai ir pastebimai) ir taip pažeidė Vartojimo kredito įstatymo reikalavimus.

Už šį pažeidimą Lietuvos banko Priežiūros tarnyba skyrė NEO Finance, AB, 4 500 Eur baudą. Priežiūros tarnyba atkreipia vartojimo kredito davėjų dėmesį, kad finansinių paslaugų reklamos reikalavimai yra išsamiai aprašyti Lietuvos banko paskelbtose Finansinių paslaugų reklamos gairėse. Ši informacija gali padėti vartojimo kredito davėjams išvengti klaidų užsakant ir skelbiant finansinių paslaugų reklamą.

Rašykite komentarą...
Jūs esate svečias
Komentuoti kaip svečiui
Komentaras kraunamas... Komentaras bus atnaujintas už 00:00.

Būkite pirmas pakomentavęs.

Top