"Kauno autobusai" gavo paskolą troleibusų pirkimui

NIB (Šiaurės investicijų bankas) skyrė 17,5 mln eurų kreditą, kredito terminas - 15 metų.

102030

 „Investicijos ne tik sumažins įmonės patiriamas priežiūros išlaidas ir pagerins teikiamas paslaugas, bet ir pasitarnaus Kauno viešojo transporto keleiviams, kurių kelionės taps patogesnės“, – sako Šiaurės investicijų banko prezidentas ir generalinis direktorius Henrikas Normanas.

Šiaurės investicijų bankas yra tarptautinė finansinė institucija, priklausanti aštuonioms šalims narėms: Danijai, Estijai, Suomijai, Islandijai, Latvijai, Lietuvai, Norvegijai ir Švedijai. Bankas finansuoja privačiuosius ir viešuosius projektus šalyse narėse ir už jų ribų. NIB turi aukščiausią įmanomą pirmaujančių kredito reitingo agentūrų „Standard & Poor’s“ ir „Moody’s“ suteiktą kredito reitingą – „AAA/Aaa“.

Naujajam transportui „Kauno autobusai“ išleis 29,4 mln. eurų, iš jų apie 20 mln. eurų – skolinsis, 1,6 mln. eurų skiria Kauno savivaldybė, o 7,9 mln. eurų – Europos Sąjunga. „Solaris“ troleibusai jau pradėti pristatyti į Kauną, dalis jų kursuoja miesto gatvėmis. Planuojama, kad visi 85 troleibusai miestą pasieks iki metų pabaigos.

Rašykite komentarą...
Jūs esate svečias
Komentuoti kaip svečiui
Komentaras kraunamas... Komentaras bus atnaujintas už 00:00.

Būkite pirmas pakomentavęs.

Top