Lietuvos bankų asociacija tęsia skolinimo galimybių ir alternatyvų verslininkams ciklą "Tam davė, o tam..."

Finansavimas ir nenutrūkstantys pinigų srautai ypatingai svarbūs verslui, tačiau ne visada pavyksta išvengti nenumatytų išlaidų, ar laiku suvaldyti įmonės finansus. Tokiu atveju tenka kreiptis dėl verslo kredito, tačiau ne visi žino, kad yra ir kitų pagalbos verslui būdų.

plant 3751683 640

Renginio tipas: Renginys
Renginio data: Ketvirtadienis, 2019 m. lapkričio 7 d.
Renginio pradžia: 15:00
Renginio vieta: Panevėžio krašto pramonininkų asociacija (Ramygalos g. 190E, Panevėžys)

Finansavimas verslui reikalingas kaip oras: Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, įmonėms suteikiamų paskolų suma lenkia vidines ir išorines investicijas bei Europos Sąjungos paramą kartu sudėjus. Tačiau ką daryti, jeigu tradicinio finansavimo gauti nepavyksta? LBA, vienijanti 17-a šalies finansų sektoriaus įmonių, tęsia susitikimų su regionų verslininkais ciklą „Tam davė, o...“, skirtą skolinimosi galimybėms bei alternatyvoms ir rytoj, lapkričio 7 d., susitinka su Panevėžio pramonininkais. 

Panevėžys – penktas pagal dydį Lietuvos miestas – pastaraisiais metais sulaukė investuotojų dėmesio. Aukštaitijos sostinei būdingas aktyvus ir įvairus pramonės sektorius, kuriame gausu įvairaus dydžio Lietuvos bei užsienio kapitalo įmonių, sukaupusių didelį eksporto įdirbį. 

Finansų ekspertai pastebi, kad tiek vietos verslininkams, tiek gyventojams nesvetimas apdairus požiūris. Pastaruoju metu Panevėžio pramonės įmonės atidžiai stebi naujienas apie pranašaujamą ekonomikos sulėtėjimą, tačiau drauge neatsisako plėtros. Kaip efektyviai ir finansiškai saugiai suderinti norus ir galimybes? 

Lapkričio 7 d., ketvirtadienį, 15 val. Panevėžio krašto pramonininkų asociacijoje (Ramygalos g. 190E, Panevėžys) vyks LBA susitikimas su šio miesto bei rajono verslininkais. Mantas Zalatorius, LBA prezidentas, ir Vilius Tamkvaitis, LBA patarėjas, pristatys bazinius principus, kuriuos privalu žinoti kiekvienam planuojančiam skolintis, apžvelgs aktualias finansavimo tendencijas ir klasikinių paskolų alternatyvas bei atsakys į klausimus. 

Prieš susitikimą, 14.30 val. LBA atstovai pateiks komentarus žiniasklaidai. 

Apie savo dalyvavimą maloniai prašome pranešti mums iki lapkričio 7 d. 12 val. el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. (8-670)30408.

Top