2019 metų pabaiga: nemokamos paskolos ir kitos akcijos

Po truputį artėjant didžiausioms metų šventėms prasideda ir kredito bendrovių siūlomų akcijų banga. Viena didžiausių ir laukiamiausių iš jų – nemokamos paskolos. Sunku būtų surasti klientui patrauklesnę akciją, nei ši. Tačiau kiekvienas planuojantis ieškoti nemokamo kredito turėtų apie jas suprasti keletą dalykų, kurie šiemet gali būti aktualesni nei praėjusiais metais siūlomų akcijų.

kreditai

Anksčiau susidūrę su nemokamos paskolos akcija turbūt ją supranta kaip vartotojui suteikiamą galimybę pasiskolinti pinigų sumą iki akcijos sąlygose numatytos ribos ir visą sutarties galiojimo laikotarpį nemokėti palūkanų. Tai yra akcija, kuri galioja pirmą kartą paskolos paraišką teikiantiems vartotojams, kurie iki tol neturėjo nė vieno įsipareigojimo pas akciją siūlantį kreditorių. Pagal šias sąlygas vartotojui reikia grąžinti tik pasiskolintą sumą ir nė cento daugiau.

Tai būdavo pagrindinė, dažniausiai pasitaikanti ir reklamuojama nemokamos paskolos akcija. Ir dabar tokią dosnią akciją siūlančių bendrovių yra ir turbūt jų atsiras dar daugiau artėjant šventiniam laikotarpiui. Tačiau šiuo yra ir tokių, kurios siūlo šiek tiek kitokias akcijos sąlygas, todėl kiekvienam reikėtų į jas atkreipti dėmesį ir nesusipainioti.

Tokių pasiūlymų sąlygos skiriasi tuo, kad jos įpareigoja vartotoją mokėti palūkanas, bet tik nuo tam tikro mėnesio po sutarties įsigaliojimo. Jei įprasta nemokama paskola, suteikiama pirmą kartą paskolos paraišką teikiantiems vartotojams įpareigoja juos grąžinti tik pasiskolintą sumą, tai šios kitos akcijos sąlygos, kurias lengva supainioti su šia nemokamos paskolos akcija, įgalina vartotoją neatlikti jokių įmokų keletą pirmų mėnesių ir paskolą pradėti grąžinti tik po dviejų, trijų ar keturių mėnesių (o kartais ir po dar ilgesnio laikotarpio).

Nors gali pasirodyti, kad tai yra neabejotinai blogesnis pasirinkimas, tai – nebūtinai tiesa. Nepamirškite, kad pirma paskola nemokamai reikalaus jūsų atlikti kredito įmoką jau pirmąjį mėnesį po sutarties įsigaliojimo. Nors palūkanų ir nereikės mokėti, dalį kredito sumos vis tiek reikės grąžinti jau po pirmojo mėnesio. Tuo tarpu antrojo tipo akcija įgalina vartotoją pirmus mėnesius neatlikti jokių įmokų. Todėl toks pasirinkimas būtų geresnis tiems, kurie teikia prioritetą neturėtų jokių finansinių įsipareigojimų bent kelis mėnesius po paskolos sutarties pasirašymo.

Tikėtina, kad artėjant didžiausioms metų šventėms vartotojų pasirinkimas išaugs dar labiau ir vartotojai galės rinktis ne tik tarp skirtingų akcijų tipų, bet ir tarp skirtingų to paties akcijos tipo akcijų. Bet jau ir šiandien galite pasirinkti pirmą paskolą nemokamai gauti nuo 300 iki 3000 eurų ribose, priklausomai nuo pasirinktos bendrovės.

Tai – patraukliausi ir paklausiausi kreditų akcijų pasiūlymai, kurių sėkmė jau yra įrodyta. Tačiau ieškantys daugiau akcijų ar platesnio paskolų pasiūlymų asortimento, turėtų apsilankyti amcredit.lt ir susirasti dominantį pasiūlymą pagal bet kokius kriterijus, nepriklausomai nuo konkrečios paskolos poreikio.

Rašykite komentarą...
Jūs esate svečias
Komentuoti kaip svečiui
Komentaras kraunamas... Komentaras bus atnaujintas už 00:00.

Būkite pirmas pakomentavęs.

Top