AirBaltic dešimtmečiu anksčiau grąžino skolą "Snoro" bankui

Likusi kredito suma buvo beveik 20 mln. eurų, ir šiuo metu "AirBaltic" yra visiškai įvykdžiusi savo įsipareigojimus šiam bankui.

skrydis

Pagal 2014 metų kovą su „Snoro“ bankroto administratoriumi pasirašytą sutartį, Latvijos bendrovė įsipareigojo 20 mln. eurų skolą gražinti etapais – pirmajame ji bankui mokėjo tik palūkanas, vėliau pradėjo mokėti skolą, o visiškas atsiskaitymas buvo numatytas 2029 metais.

Iki skolos sugrąžinimo anksčiau laiko, „AirBaltic“ jau buvo sumokėjusi 7,3 mln. eurų palūkanų ir skolos, teigiama „Snoro“ banko pranešime. „Galima sakyti, kad sėkmingos derybos su „AirBaltic“ banko kreditoriams sutaupė dešimtį metų.

Toks sprendimas tapo įmanomas pasikeitus aplinkybėms ir Latvijos bendrovės finansinei situacijai. „AirBaltic“ įvykdė savo įsipareigojimus bankui sumokėdama visą skolą iki paskutinio cento, o „Snoras“ iš esmės baigė didžiausių paskolų susigrąžinimo etapą“, – pranešime sakė „Snoro“ bankroto administratorius Gintaras Adomonis.

„Žinoma, tebesitęsia sudėtingi tarptautiniai teisiniai ginčai dėl buvusių akcininkų galimai pasisavintų banko pinigų, tačiau tai jau kita istorija“, – pridūrė jis. „Snoro“ veikla Vyriausybės sprendimu buvo sustabdyta 2011 metų lapkričio 16 dieną, lapkričio 24 dieną Lietuvos bankas kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo, o bankroto byla „Snorui“ buvo iškelta 2011 metų gruodžio 7 dieną.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top