Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Leista įsigyti Luminor investicijų valdymą ir Luminor Lizingą

Priežiūros tarnyba leido JAV bendrovei Blackstone ir JAE institucijai ADIA įsigyti vartojimo kredito davėjas Luminor Lizingas ir Luminor investicijų valdymo dalį.

bendradarbiavimas94

Lietuvos bankas gavo prašymus leisti netiesiogiai įsigyti valdymo įmonės Luminor investicijų valdymas UAB ir vartojimo kredito davėjo Luminor Lizingas UAB kvalifikuotąją įstatinio kapitalo ir balsavimo teisių dalis.

Priežiūros tarnyba neprieštaravo, kad JAV privataus kapitalo fondų valdymo bendrovė Blackstone ir Abu Dabio investavimo institucija (ADIA), veikdamos kartu per Braavos Bidco Limited, netiesiogiai įsigytų valdymo įmonės Luminor investicijų valdymas UAB 60,1 proc. įstatinio kapitalo ir balsavimo teisių iš pasikeitusio netiesioginio akcininko Luminor Holding AS, kurio netiesioginiam 100 proc. valdymo įmonės Luminor investicijų valdymas UAB akcijų įsigijimui Priežiūros tarnyba taip pat neprieštaravo.

Įvykus šiems sandoriams Nordea Baltic ir DNB Baltic Invest taip pat netiesiogiai įsigytų po 19,95 proc. šios valdymo įmonės įstatinio kapitalo ir balsavimo teisių.  Taip pat pritarta tam, kad Blackstone ir ADIA, veikdamos kartu per Braavos Bidco Limited, netiesiogiai įsigytų vartojimo kredito davėjo Luminor Lizingas UAB įstatinio kapitalo ir balsavimo teisių dalį, viršijančią 20 proc., iš naujojo akcininko Luminor Holding AS, kuriam taip pat leista netiesiogiai įsigyti 100 proc. vartojimo kredito davėjo įstatinio kapitalo ir balsavimo teisių.


 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top