Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

"Rewo" išpirko savo obligacijas už 3 mln. eurų

Prieš metus išplatintą skolos vertybinių popierių emisiją "Rewo" išpirko laiku. Už skolintus pinigus įmonė statė naują kvartalą Pilaitėje.

busto paskolos2121

„Tai buvo bene pirmoji NT plėtotojo viešai išleista tikslinė emisija nuo 2008 metų, tačiau visas procesas – nuo platinimo iki apmokėjimo – vyko tiksliai pagal planą.

Mums tai labai svarbu, siekiant užsitikrinti investuotojų pasitikėjimą, tačiau kartu tai yra įrodymas, kad alternatyvūs finansavimo būdai yra gyvybingi ir perspektyvūs“, – pranešime žiniasklaidai sakė „Rewo“ direktorius Edvinas Malevskis.

Pasak jo, projekto sėkmė paskatino „Rewo“ planuoti daugiau tikslinių obligacijų emisijų ateities projektams finansuoti, taip pat svarstomos galimybės bendrovės obligacijomis prekiauti antrinėje rinkoje.

„Brangstant ir sudėtingėjant bankų kreditavimui, skolos vertybiniai popieriai gali tapti racionaliu pasirinkimu ne tik dėl to, kad suteikia daugiau galimybių rinktis – atsiradus patikimų finansavimo įrankių pasiūlai, jų kaina taip pat turėtų koreguotis žemyn.

O šitai atvertų naujų galimybių visam sektoriui“, – tvirtino E. Malevskis. Iš investuotojų pritrauktomis lėšomis buvo finansuota 70 proc. neseniai pastatyto būstų projekto „Nok Nok Home“ Pilaitėje, dar 30 proc. reikalingų lėšų įmonė skyrė pati.

Naujajame kvartale bendrovė pastatė 77 trijų aukštų, 80 kv. m. ploto butus, kiekvienas kurių turi savo kiemelį, terasą, vietą automobiliui ir atskirą įėjimą. Emisijos finansų ir teisės patarėjai buvo kompleksinių verslo paslaugų teikėjai „Lewben Group“.

Daliai kapitalo pritraukti buvo pasitelkta specializuota sutelktinio finansavimo platforma „Rontgen“, kuria naudojantis per 2 savaites buvo išplatinta obligacijų už 0,5 mln. eurų. Platinimo laikotarpiu „Rewo“ obligacijų įsigijo 80 investuotojų.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top