"Šiaulių banko" būsto paskolų kryptis neliko nepastebėta "Swedbank" analitikų

"Swedbank" analitikai teigiamai įvertino "Šiaulių banko" antrojo ketvirčio ataskaitas ir siekį įsitvirtinti būsto paskolų rinkoje ir net rekomenduoja įsigyti šio banko akcijas. Šiuo metu, anot analitikų, "Šiaulių banko" akcijos įvertintos per kukliai.

zalia sviesa

 

Finansų grupės „Swedbank“ analitikai rekomenduoja pirkti Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB) bei vietos investuotojų valdomo Šiaulių banko akcijas, kurios šiuo metu rinkoje yra pernelyg kukliai įvertintos, o jų tikslinę kainą padidino nuo 0,68 iki 0,70 euro.

„Swedbank“ analitikų parengtoje apžvalgoje teigiama, kad Šiaulių banko antrojo ketvirčio veiklos rezultatai yra solidūs, o banko ambicijos pagerinti pozicijas būsto paskolų, kurios yra saugesnės ir lengviau administruojamos nei verslo paskolos, rinkoje yra ne tik gerai pamatuotos, bet ir leis pagerinti bendrą vaizdą.

„Dėl santykinai mažesnio rizikingumo būsto paskolos reikalauja mažiau nuosavo kapitalo, o tai leis Šiaulių bankui skirti dosnesnius dividendus akcininkams“, – teigiama apžvalgoje.

Šiaulių banko akcijos kotiruojamos „Nasdaq“ Vilniaus biržos Oficialiajame prekybos sąraše, pirmadienį akcijų uždarymo kaina buvo 0,498 euro.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top