Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Svedbank tos pačios grupės bendrovėms "MN projektas" ir "Timana" suteikė daugiau nei 10 mln. eurų kreditą

„Timanai“ kredituoti 7,5 mln. eurų bus skirti būtų projektui VIlniaus senamiestyje, o "MN projektas" gavo 2,8 mln. eurų "Fizikų namų" projekto antram etapui.

money 1017463 640

„Džiaugiamės galėdami drauge su finansiniu partneriu „Swedbank“ įgyvendinti naujus gyvenamojo būsto projektus Vilniuje. Tai du kokybiški ir ekonomiški, bet tuo pačiu labai skirtingi projektai, kurie patenkins pačių įvairiausių pirkėjų lūkesčius. „Bastėja life“ yra naujos kartos išskirtiniai namai istoriniame Vilniaus senamiestyje, „Fizikų namai“ – ekonomiškas ir racionalus pasirinkimas žmonėms, norintiems gyventi arčiau gamtos. Šie du nauji projektai, tikime, prisidės prie kokybiško ir patogaus gyvenimo, leidžiančio kartu mėgautis ir miesto teikiamais malonumais, ir poilsiu“, − sako „Merko statyba“ direktorius Saulius Putrimas.

„Su MERKO Lietuvoje bendradarbiaujame daugiau nei 15 metų, ir tai yra viena iš pirmaujančių gyvenamųjų namų statybos bei plėtros bendrovių rinkoje. Todėl džiaugiamės galėdami prisidėti prie šių dviejų naujų MERKO projektų. Anksčiau esame finansavę ir sėkmingai įgyvendintą „Fizikų namų“ pirmąjį etapą. Tuo tarpu „Bastėja Life“ projektas puikiai atitinka augantį poreikį kokybiškam naujos statybos būstui senamiestyje ir yra vienas iš darnios nekilnojamo turto konversijos pavyzdžių“, − sako „Swedbank“ Nekilnojamojo turto klientų vadovas Martynas Trimonis.

„Bastėja Life“ – tai 75 butų projektas Vilniaus senamiestyje tarp Šv. Dvasios ir Strazdelio gatvių. Trijų korpusų pastate bus įrengti 32-133 kv. m ploto butai. Projektą baigti planuojama 2020 metų pirmąjį ketvirtį. „Fizikų namų“ antrasis etapas – tai 5 aukštų gyvenamasis namas, kuriame planuojama įrengti 71 butą nuo 32 kv.m. iki 86 kv.m. Pabaigti objekto statybas planuojama iki šių metų vidurio.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top