Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Bekontakčių banko kortelių naudojimas sparčiai auga

Šie atiskaitymas ūgtelėjo 50%, tačiau augo ne tik Lietuvoje, tačiau ir kitose Baltijos šalyse. Vidutiniškai per mėnesį Lietuviai atsiskaito 12 kartų, o latviai ir estai vidutiniškai 14-15 kartų.

electronic payments 2570939 640

Remiantis „Swedbank“ duomenimis, lietuviai viena bekontakte kortele per mėnesį atsiskaito vidutiniškai 12 kartų, tuo metu latviai ir estai tai daro dažniau − atitinkamai 15 ir 14 kartų.

„Vis daugiau gyventojų įvertina bekontakčių atsiskaitymo kortelių patogumą. Įpratę prie greito ir sklandaus atsiskaitymo proceso, tokią galimybę klientai tikisi rasti įvairiose kasdienių paslaugų vietose. Lietuvoje dažniausiai bekontaktėmis kortelėmis atsiskaitoma prekybos tinkluose, kavinėse ir restoranuose bei degalinėse“, – sako „Swedbank“ Lėšų valdymo pardavimų palaikymo departamento direktorius Deimantas Trumpickas.

Praėjusių metų pabaigos duomenimis, „Swedbank“ Baltijos šalyse iš viso jau buvo išdavęs daugiau nei 2,1 mln. bekontakčių kortelių.   

„Pastebime, kad gyventojai bekontakčiu būdu atsiskaito dažniau bei aktyviau. Vidutinė atsiskaitymo suma bekontakte kortele Lietuvoje, 2018 metų pabaigos duomenimis, sudaro 8,2 euro. Estijoje ir Latvijoje ši suma siekia atitinkamai 7,2  ir 7,9 euro. Tai yra kiek didesnės sumos, lyginant su 2017 metų duomenimis. Tokiam augimui įtakos turėjo ir padidintas atsiskaitymų bekontakte kortele limitas, kuris šiuo metu siekia 25 eurus“, − sako D. Trumpickas.

Pasak „Swedbank“ atstovo, prireikus sumokėti už prekes ar paslaugas, banko klientai vis dažniau pasinaudoja ir išmaniaisiais telefonais su bekontakčio atsiskaitymo galimybe.

„Nuo 2018-ųjų rugsėjo, kai savo klientams pristatėme bandomąją mobiliosios programėlės versiją „Swedbank2019“, Lietuvoje šia paslauga ėmė naudotis daugiau nei 7600 vartotojų, Latvijoje 6600, Estijoje 6400“, − komentuoja D. Trumpickas.

Per savaitę mobiliuoju bekontakčiu būdu gyventojai atlieka vidutiniškai 5 atsiskaitymus, o vidutinė atsiskaitymo suma Baltijos šalyse siekia 8,5 euro.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top