Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Sutelktinio finansavimo į nekilnojamą turtą platformos jau turi vėluojančių paskolų

Tokio finansavimo platformos jau turi vėluojančias paskolas. "Profitus" ir "EsateGuru" sumoje jau turi apie 7 nemokias bendroves. Tačiau įmonės skuba raminti investuotojus, nes skaičiuojamos didesnės palūkanos ir delspinigiai, tad jų investicijos nenukentės.

 

busto paskolos2121

Pasak leidinio, tokių paskolų turi „Profitus“ ir „EstateGuru“. „Profitus“ atstovai VŽ patvirtino, kad su finansiniais nesklandumais susidūrė du platformos klientai – daugiabutį Domeikavoje plėtojusi bendrovė „Rigonta“ ir kotedžų projekto Vilniuje „Hilltown“ plėtotoja „Kalnėnų projektai“.

Vis dėlto „Profitus“ nurodo, kad dėl vėlavimų investuotojai nepatirs nuostolių – esą priešingai, tik daugiau uždirbs, nes skaičiuojamos didesnės metinės palūkanos ir delspinigiai. Bendrovė kartu siūlo nevadinti minėtų vėlavimų nemokumo atvejais.

Kitoje sutelktinio finansavimo platformoje „EstateGuru“ taip pat jau yra paskolų su vėluojamomis mokėti palūkanomis. Neoficialiais VŽ duomenimis, paskolų su laiku nevykdomais įsipareigojimais „EstateGuru“ platformoje šiuo metu yra penkios. 

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top