Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

Mirus kriptovaliutų biržos vadovui įšalo 120 mln. eurų.

Vadovas mirė dar gruodžio mėnesį, tačiau tik dabar kompanija pateikė bankroto prašymą, nes pagrindinis darbo kompiuteris apsaugotas kodu, kurį žinojo tik pats vadovas.

nera pinigu

Savo pranešime „QuadrigaCX“ nurodė, kad paprašė apsaugos nuo kreditorių po kelių savaičių pastangų „surasti ir apsaugoti mūsų labai svarbius kriptovaliutų rezervus“, mirus kompanijos prezidentui Geraldui Cottenui (Džeraldui Kotenui).

Naujosios Škotijos aukštasis teismas patenkino G. Cotteno našlės Jennifer Robertson (Dženifer Robertson) „QuadrigaCX“ vardu pateiktą prašymą suteikti teisę išvengti bankroto. Taip pat birža sustabdė prekybą kriptovaliutomis savo platformoje. „QuadrigaCX“ sausio viduryje pranešė, kad G. Cottenas mirė gruodžio 9 dieną nuo Krono ligos komplikacijų.  30-metis savanoriavo vienoje našlaičių prieglaudoje Indijoje. Savo prašyme J. Robertson nurodė, kad kompanija neturi prieigos prie slaptažodžiu apsaugoto kompiuterio, kur, kaip manoma, laikomos kriptovaliutos, kurias kompanija yra skolinga 115 tūkst. vartotojų.

„Nežinau slaptažodžio ar atkūrimo kodo, – sakė J. Robertson. – Nepaisant pakartotinių ir atidžių paieškų, man nepavyko surasti, kad jis būtų kur nors užrašytas.“ Vienam ekspertui, kurio buvo paprašyta pamėginti atrakinti kompiuterį, „pavyko atkurti šiek tiek kriptovaliutų vienetų ir informacijos iš Gerry mobiliųjų telefonų ir kito kompiuterio, tačiau iš pagrindinio kompiuterio, iš kurio jis vykdė verslą, (informacijos atkurti) dar nepavyko“, pridūrė moteris.

„QuadrigaCX“ skaitmeninėje platformoje galima prekiauti tokiomis kriptovaliutomis kaip „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Litecoin“.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top