Kreditų akcija - pirmas kreditas nemokamai

2018 m. Venesueloje mažiausias naftos eksportas nuo 1990-ųjų

Venesuela turi didžiausias naftos atsargas pasaulyje (pagal išžvalgytą plotą). Nafta yra pagrindinis jos biudžeto įplaukų šaltinis, todėl šalis yra labai jautri bet kokiam naftos kainų pokyčiui.

oil 106913 960 720

Dėl ekonominės krizės kritus „juodojo aukso“ gavybai, Venesuela 2018 metais eksportavo tik 1,245 mln. barelių naftos per dieną, o šis kiekis yra mažiausias per 28 metus, rašo agentūra „Bloomberg“.

Naftą eksportuojančių valstybių organizacijos (OPEC) duomenimis, naftos gavyba Venesueloje, kurios išžvalgytos „juodojo aukso“ atsargos yra didžiausios pasaulyje, per pastaruosius penkerius metus sumažėjo daugiau kaip perpus iki 1,346 mln. barelių per dieną.

Įplaukos iš naftos pardavimo yra pagrindinis Venesuelos biudžeto pajamų šaltinis.

Taigi dėl eksporto mažėjimo šalyje, kurią slegia JAV paskelbtos sankcijos ir kuriai daro spaudimą kreditoriai, dar paūmėja krizė.

Be to, Vašingtonas jau užsiminė, kad po sausio 10 dienos, kai baigiasi dabartinio šalies prezidento Nicolas Maduro (Nikolo Maduro) kadencija, sankcijos gali būti išplėstos. Tuo tarpu N. Maduro gegužę laimėjo pirmalaikius Venesuelos prezidento rinkimus, kurių rezultatus Jungtinės Valstijos atsisako pripažinti.

 

 

  • Kreditai be registracijos mokesčio
  • Pirmas kreditas nemokamai
  • Pigūs kreditai visą parą
Top