Bankas „Bigbank“ suteikia „Demus Asset Management“ 9,6 mln. eurų finansavimą NT projektui vystyti

Bankas „Bigbank“ investicinių fondų valdymo bendrovei „Demus Asset Management“ skolina 9,6 mln. Eur, kurie bus skirti projekto „Mūnai“ pirmojo etapo plėtrai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

bigbank blog logoNuotrauka: © Bigbank

Iš viso šį NT projektą sudarys net 477 būstai ir 26 komercinės patalpos, taip pat 10 tūkst. kv. metrų administracinių pastatų. Tiesa, pirmajame etape bus pastatyta 73 butai ir 8 komercinės patalpos. Numatoma, kad pirmojo etapo vidutinės būsto kainos svyruos tarp 2 900 Eur/kv. m ir 4 600 Eur/kv. m., o patalpų verslui – 2 150–3 200 Eur/kv. m.

„Projektą vystysime 5 etapais, o bendra investicijų suma sieks 67 mln. Eur.“ – pažymi „Demus Asset Management“ vadovas Alenas Gumuliauskas.

Kalbėdami apie projektą autoriai ypač pabrėžia pokyčius, kurie laukia šios vietos. 83 hektarų ploto miesto zona keis savo veidą ir pramoninė teritorija virs modernia gyvenimui, darbui ir mokslui pritaikyta teritorija. „Mūnų“ projektas, jų teigimu, yra pačioje šių pokyčių širdyje: „Manome, kad būtent šioje miesto zonoje yra itin daug potencialo nekilnojamojo turto kainoms augti, kurios gali gerokai kilti per ateinančius 2–5 metus“, – pasakoja A. Gumuliauskas.

Numatoma, kad projekto klientams bus siūloma ne monotoniška aplinka: skirtingi fasadai, jų apdaila, aukšti pastatai ir net 19 skirtingo išplanavimo būsto pasirinkimų.

„Mus ir „Bigbank“ sieja ilgalaikiai santykiai. Kartu dirbame ne tik „Mūnų“ projekte. Neseniai sėkmingai užbaigėme Vilniuje esantį projektą „Visi-Savi“, statome „Radio City“ Kaune – šių projektų finansinis partneris taip pat yra „Bigbank“. Šį banką renkamės ne tik dėl geriausių siūlomų sąlygų finansine prasme, bet ir dėl to, kad tai yra bendrovė, kuri dirba greitai ir puikiai supranta nekilnojamojo turto vystytojų vidinę „virtuvę“, gerai išmano projektų specifiką“, – komentuoja Alenas Gumuliauskas.

Anot Deivido Žuko, banko „Bigbank“ verslo paskolų skyriaus vadovo, su „Demus Asset Management“ nebendradarbiauti būtų neįprasta: „Kartu dirbame jau ilgą laiką, todėl pasitikėjimas šia įmone yra didelis ir užtarnautas. Finansuojame projektus, kurių sėkme ir verslo modeliu neabejojame.“

„Mūnai“ projekto statybos prasidėjo šių metų kovo mėnesį. Numatoma, kad pirmieji gyventojai atsikraustys jau 2025 m. II ketvirtyje. Statybų valdymą vykdo ilgametis „Demus Asset Management“ partneris „Citus“.

Visus projekto etapus sudarys 8 gyvenamieji 3–9 aukštų pastatai su patalpomis verslui bei du verslo centrų pastatai.

Daugiau kaip 30 metų dirbantis bankas „Bigbank“ yra Estijos kapitalo valdomas komercinis bankas, veikiantis 9 šalyse, turintis 151 tūkst. aktyvių klientų ir daugiau nei 500 darbuotojų. Bankas Lietuvoje teikia būsto, verslo, vartojimo paskolų, indėlių ir kitas paslaugas fiziniams bei juridiniams asmenims.

„Demus Asset Management“ yra investicinių fondų valdymo įmonė, veikianti nuo 2018 m. Jos valdomos investicinės bendrovės šiuo metu yra investavusios į gerai žinomus projektus: „Kaip Niujorke“, „Miško Ardai“, „Ežero Takais“ Vilniuje, taip pat „Radio City“ Kaune.

Top