„Citadele“ banko valdybos pirmininke ir generaline direktore paskirta Rūta Ežerskienė

 

Pasiekusi reikšmingų rezultatų finansų ir draudimo sektoriuje, R. Ežerskienė yra pasirengusi užtikrinti „Citadele“ banko strateginę kryptį ir stiprinti banko augimą Baltijos šalių regione. Ilgametė strateginio vadovavimo ir lyderystės bankų bei draudimo sektoriuose ir į klientus orientuotų sprendimų Baltijos šalyse patirtis toliau sustiprins sėkmingą banko plėtrą.  

Ruta EzerskieneNuotrauka: „Citadele“ banko naujoji generalinė direktorė ir valdybos pirmininkė Rūta Ežerskienė © Citadele

 „Citadele“ bankas praneša, kad vyresniuoju valdybos patarėju paskirtas Jean Yves Hocher. Solidi Jean Yves Hocher tarptautinės bankininkystės  Vakarų Europos ir globaliose rinkose patirtis papildys R.Ežerskienės viziją.  

R. Ežerskienė pakeis Johaną Åkerblomą, kuris prisidėjo užtikrinant „Citadele“ banko sėkmę Baltijos šalyse. Dėkojame Johanui Åkerblomui. Jam vadovaujant „Citadele“ bankas pasiekė svarių rezultatų ir sustiprino savo, kaip patikimos finansų institucijos, poziciją regione. 

Vertinant „Citadele“ banko ateities perspektyvas, R. Ežerskienės paskyrimas pabrėžia banko įsipareigojimą išlaikyti tvirtą lyderystę ir teikti tvarų augimą užtikrinančias finansines paslaugas ir vertę savo klientams, akcininkams bei verslo ir kitoms bendruomenėms Baltijos šalyse

„Citadele“ banko naująja generaline direktore ir valdybos pirmininke paskirta Rūta Ežerskienė. Tam dar turės pritarti ECB. Šiuo metu ji eina banko valdybos narės ir Mažmeninės bankininkystės Baltijos šalyse vadovės pareigas, todėl šis paskyrimas atspindi jos ilgametę lyderystę ir solidžią patirtį finansų sektoriuje.  
Top