Sveikatos priežiūra sparčiai brangsta: medicinos įstaigose auga poreikis atsiskaityti dalimis

„Citadele“ sprendimo „Klix“ naudotojų skaičius pernai beveik dvigubėjo, o, platformos duomenimis, suteiktų paskolų kiekis didėjo beveik šešis kartus.

102030Asociatyvi nuotrauka iš pixabay.com

Lyginant su 2022-aisiais, praėjusiais metais Baltijos šalyse verslų, savo veikloje integravusių „Klix“ atsiskaitymo sprendimus, skaičius sparčiai augo ir pralenkė tūkstantį. Anot „Klix“ plėtros vadovo Andriaus Bolšaičio, elektroninių ir mokėjimų dalimis populiarumas išskirtinai augo, atsiskaitant už paslaugas medicinos įstaigose.

„Be įprastų populiarių prekių kategorijų, tokių kaip elektronika ir baldai, atsiskaitymo išsimokėtinai tendencija buvo ryški medicinos paslaugas teikiančiose įmonėse. Tai lėmė žmonių noras rinktis patogesnius mokėjimo būdus. Be to, toks pasirinkimas žmonėms leidžia neatidėlioti ir tinkamai rūpintis sveikata, ypač, kai medicinos paslaugos dažnai nėra pigios. Papildoma mokėjimo opcija medicinos įstaigoms taip pat padeda didinti savo paslaugų prieinamumą ir išlaikyti konkurencingumą rinkoje", – teigia A. Bolšaitis.

Kartu su didėjančiu „Klix“ sprendimus naudojančių partnerių skaičiumi augo ir mokėjimo sistemoje atliekamų operacijų apimtys. Praėjusiais metais sandorių skaičius didėjo daugiau nei perpus – 59 proc. Atliktų sandorių metu išleista suma išaugo 64 proc.

„Klix“ – tai 2020 m. „Citadele" banko sukurtas universalus sprendimas, teikiantis elektroninių mokėjimų paslaugas prekybininkams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Per mažiau nei dvejus metus „Klix“ partnerių tinklas išsiplėtė iki daugiau nei 1000 elektroninės prekybos verslų visose Baltijos šalyse. Mokėjimų partnerio klientų ratą sudaro verslai nuo elektronikos, baldų prekybininkų iki paslaugų teikėjų, tokių kaip „airBaltic“, „Kesko Senukai“, „MySport“, Dermatologijos klinika ir daugelis kitų.

Top