Medicinos bankas tampa URBO

Medicinos bankas oficialiai tapo URBO. Bankas atsako į svarbiausius klausimus apie pavadinimo keitimą, pasirinkimą ir ar aptarnavimas, paskolų sąlygos ir kiti dalykai keičiasi esamiems klientams

urbo bigNuotrauka: © URBO

Kodėl keičiamas Banko pavadinimas?

Bankas Lietuvoje veikia jau daugiau nei 30 metų – tiek pat metų esame patikimas ir stabilus partneris bei sparčiai augame, tad natūralu, kad atėjo laikas keistis. Klientai ir jų poreikiai padėjo išsigryninti viziją, kaip augti, plėsti paslaugų spektrą ir gerinti jų kokybę. Naujas pavadinimas – svarbi Banke vykstančių teigiamų pokyčių, prasidėjusių dar 2022 m. pabaigoje, dalis.

Kodėl pasirinktas URBO pavadinimas?

Esame Lietuvos kapitalo bankas – norėjome, kad tai atsispindėtų ir naujajame pavadinime. URBO – tvirtas ir gerai įsimenamas vardas, kurį įkvėpė viena gražiausių Lietuvos vietų – Neringoje esantis Urbo kalnas, ant kurio stovi Nidos švyturys. Naujasis vardas atspindi ir mūsų vertybes – lietuvišką ambiciją, tikslo siekį, aiškią kryptį ir atvirą požiūrį.

URBO bankas daugiausia dėmesio skiria Lietuvos rinkai ir lietuviams, atkakliai siekiantiems aukštumų.

Ar, Bankui pakeitus pavadinimą, klientams reikia atlikti kokius nors veiksmus?

Ne, pasikeitus pavadinimui, nei privatiems, nei verslo klientams jokių papildomų veiksmų atlikti nereikia.

Ar lieka galioti tos pačios sąskaitos aptarnavimo, indėlių, paskolų, kitų paslaugų teikimo sąlygos?

Taip. Banko pavadinimo ir vizualinio identiteto pokyčiai niekaip nepalies kasdienės Banko veiklos bei teikiamų paslaugų, jų įkainių, turimų įsipareigojimų ir operacijų.

Kaip keičiasi klientų aptarnavimas Bankui pakeitus pavadinimą?

Pasikeitus pavadinimui, klientus aptarnausime taip pat – vadovaudamiesi aukščiausiais aptarnavimo standartais. Sieksime gerinti Jūsų patirtį ir suteikti galimybę kuo daugiau bankinių operacijų atlikti nuotoliu.

Stengsimės gerinti klientų aptarnavimo patirtį tiek gyvai, tiek nuotoliniais kanalais.

Top