Šiaulių bankas sostinės „Verslo trikampiui“ suteikė 25,7 milijono eurų paskolą

Turto valdymo bendrovės „BRAITIN“ valdomai investicijų bendrovei „Verslo trikampis“ Šiaulių bankas skolina 25,7 mln. eurų. Bendrovė, Vilniuje valdanti to paties pavadinimo biurų kompleksą, naujai gautas lėšas naudos anksčiau prisiimtų įsipareigojimų refinansavimui bei  kasdienės veiklos poreikiams.  

siauliu bankasNuotrauka: © Šiaulių bankas

„Jau dvidešimt metų sostinėje veikiantis biurų kompleksas yra tarsi gyvas organizmas, kurį reikia nuolat tobulinti ir pritaikyti klientų patogumui. Be to, kompleksas rengiamas naujam plėtros etapui, todėl norime būti tikri, kad turime patikimus partnerius ir sveikus finansus. Partnerystė su Šiaulių banku mums reiškia ne tik naujas galimybes spręsti finansavimo uždavinius, bet ir suteikia pasitikėjimo mandatą pasitinkant naujoves“, - sakė „BRAITIN“ direktorius Rytis Davidovičius.

„Vilniečiams ir svečiams „Verslo trikampis“ yra neatsiejama miesto dalis, todėl jo vystymas yra svarbus ne tik ten įsikūrusiems verslams, bet ir visam Vilniui. Džiaugiamės galėdami padėti supaprastinti verslo paskolų portfelį, refinansuodami jį lanksčiomis ir konkurencingomis sąlygomis,“ – komentavo Kęstutis Grinius, Šiaulių banko Vilniaus regiono ir filialo verslo klientų direktorius.

Nuo 2002 metų kairiajame Neries krante veikiantis verslo kompleksas yra vienas didžiausių Vilniuje, jame yra apie 38 000 kv. m nuomojamo ploto. 2022 metais verslo centro valdytojo pajamos augo 29,6 proc. ir siekė 5,04 mln. eurų.  

Top