„NPP investicija“ su „Luminor“ susitarė dėl 15 mln. eurų paskolos

Banko paskolą „NPP investicija“ panaudos vadovėlių ir mokomosios literatūros leidyklos „Šviesa“ įsigijimui.

Luminor signNuotrauka: © Luminor

Užbaigus sandorį „NPP investicija“ įsigijo 100 proc. vadovėlių ir mokomosios literatūros leidyklos „Šviesa“, „Edukacinio turinio sprendimų“, „Mokomojo turinio“ ir 70 proc. „Ateities pamokos“ akcijų. „NPP investicija“ yra antrinė investicijų grupės „Žabolis ir partneriai“ įmonė.

„Žabolis ir partneriai“ grupė aktyviai investuoja į skaitmeninę ekonomiką, žiedinę ekonomiką ir miestų plėtrą. Švietimo srityje grupė nuosekliai veikia jau 10 metų, kurdama skaitmenines mokymosi platformas bei mokomąjį turinį.

Informacija, kad knygų leidybos ir prekybos įmonių grupė „Alma littera“ parduoda vadovėlių ir mokomosios literatūros leidyklą „Šviesa“, paskelbta šių metų sausį.

„Tai labai reikšmingas švietimo sistemai sandoris, kurį kruopščiai vertino rinkos priežiūros institucijos. Ilgą ir gražią mokomosios literatūros leidimo istoriją turinčią įmonę įsigyja investuotojas, turintis daug patirties šiuolaikinėje skaitmeninio švietimo aplinkoje, todėl tikiu, kad tai bus stiprus postūmis plėtojant ir tobulinant mokymosi paslaugas bei įrankius“, - pažymėjo „Luminor“ banko Verslo bankininkystės vadovas Jonas Urbonas.

Po įsigijimo „Šviesos“ strateginės kryptys nesikeičia – ji ir toliau kurs edukacinį turinį šalies mokytojams ir mokiniams.

Top