INVEGA skelbia prisijungianti prie NEFI tinklo

Šį penktadienį vykusiame Europos finansų institucijų tinklo labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms (NEFI, (angl. Network of Financial Institutions for SMEs) organizuotame renginyje Vienoje nacionalinė plėtros įstaiga „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) tapo šio tinklo nare.

visi kartuAsociatyvi nuotrauka iš pixabay.com

„NEFI yra reikšmingas tarptautinis kontaktas ne tik INVEGAI, bet ir visai Lietuvai, nes narystė šiame tinkle sukuria galimybes jos nariams tiesiogiai bendrauti visais jiems kylančiais klausimais, susijusiais su smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų finansavimu. Tapimas šio tinklo nariais atvėrė naujas galimybes pritaikyti Europos gerąją patirtį ir naujus būdus Lietuvos verslui finansuoti“, – apie narystės naudą pasakoja INVEGOS generalinio direktoriaus pavaduotoja, verslo plėtros direktorė Inga Beiliūnienė.

Šį tinklą, kurio nariai specializuojasi smulkiojo ir vidutinio verslo finansavime, be Lietuvos dar jungia 21 finansų įstaiga iš 20 Europos Sąjungos valstybių narių ir Jungtinės Karalystės. NEFI nariai aktyviai dalijasi turimomis žiniomis ir įgyta patirtimi finansiniais, politiniais bei teisiniais klausimais, reikšmingais tinklo nariams.

2020 m. NEFI nariai aktyviai rėmė ir finansavo daugiau kaip 1,9 mln. verslų visoje Europoje daugiausia paskolų ir garantijų forma bei suteikė daugiau kaip 99,4 mlrd. eurų finansavimą smulkiajam ir vidutiniam verslui.

Apie INVEGĄ

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ – LR Vyriausybės įkurta nacionalinė plėtros įstaiga, skirta padėti Lietuvos verslui gauti reikiamą finansavimą. INVEGA efektyviai įdarbina mokesčių mokėtojų pinigus, kompetentingai vertina riziką ir orientuojasi į visos šalies gerovę kuriančius verslo projektus: jos suteikiamos garantijos padeda išspręsti nepakankamo ar nepatrauklaus finansų įstaigoms užstato problemą, administruojamos ir tiesiogiai teikiamos lengvatinės paskolos, subsidijų bei rizikos kapitalo priemonės palengvina finansavimo gavimą.

„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.

„BNS Spaudos centre“ skelbiami įvairių organizacijų pranešimai spaudai. Už pranešimų turinį atsako juos paskelbę asmenys bei jų atstovaujamos organizacijos.
Top