„Kreda“ grupės kredito unijose galimybė gauti ir draudimo paslaugas

„Kreda“ grupės kredito unijų paslaugų paketas prasiplėtė – pasirašius bendradarbiavimo sutartį su viena iš Lietuvos finansų sektoriaus lydere „Compensa Vienna Insurance Group“ 11 grupės unijų bus galimybė gauti draudimo paslaugas.

kreda logo be sloganNuotrauka: © Kreda

„Savo nariams siekiame suteikti patogias, greitas ir jiems naudingas finansines paslaugas. Tad ieškojome panašiomis vertybėmis veikiančios organizacijos, ir tikime, jog bendradarbiavimas su viena geriausių šalies draudimo bendrovių „Compensa Vienna Insurance Group“ atitiks ir mūsų narių poreikius ir lūkesčius.

Draudimu galės pasirūpinti ne tik nariai, patogiu būdu mūsų unijose galima bus visiems regiono gyventojams ar svečiams gauti „Compensa Vienna Insurance Group“ teikiamas draudimo paslaugas.“ – teigia Jolita Česonienė, „Kreda“ grupės JCKU administracijos vadovė

„Vienna Insurance Group“ vienija maždaug 50 kompanijų, veikiančių 30 šalių, šiuo metu dirba daugiau nei 25 tūkst. darbuotojų. Draudimo sprendimus vysto atsižvelgiant tiek į klientų asmeninius poreikius, tiek ir į jų gyvenamosios vietovės specifiką, ir tai padeda išlikti vieniems iš draudimo sektoriaus lyderių Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europos šalyse.

Couple Back Back „Kreda” grupė pirmiausia yra finansines paslaugas teikianti organizacija, bet tuo pačiu atsižvelgiama ir į „Kreda“ grupės paslaugų kompleksiškumą. Kreipdamiesi į kredito uniją, pavyzdžiui, dėl naujo būsto finansavimo, unijos nariai galės papildomai negaišdami laiko pasirūpinti ir naujo pirkinio saugumu – draudimu.

Siekiame būti kuo arčiau narių ir atliepti jų poreikius, tad galimybė draustis unijose „Compensa Vienna Insurance Group“ negyvybės draudimo paslaugomis bus naudinga ypač tose vietovėse, kur gyventojai neturi draudimo atstovų, bei nesinaudoja savitarnos paslaugomis internetu.

Gyventojai, tiek unijos nariai, tiek ir nepriklausantys unijoms, galės “Kreda” grupės kredito unijose gauti šias paslaugas greitai ir kokybiškai.

„Kreda” grupės kredito unijose jokių papildomų mokesčių nebus taikoma. Klientai unijose gaus geriausius Compensa draudimų kainos pasiūlymus, bus pateiktas personalizuotas ir konkurencingas draudimo sprendimas (atsižvelgiant į draudimo rizikas ir apsaugas), atitinkantis kliento poreikius.

Top