Kreditų bendrovių pasirinkimas: kaip išsirinkti geriausią?

500 euroNorint gauti kreditą galima rinktis iš daugybės pasiūlymų bei skirtingų bendrovių. Kai kuriems atrodo, kad jų per daug, kai kuriems, per mažai. Tačiau bet kuriuo atveju konkurencija yra ir rinktis galima ne iš poros pasiūlymų, tad natūralia iškyla klausimas, kaip gi pasirinkti geriausią kreditų bendrovę, iš kurios būtų tikslinga pasiskolinti būstui, automobiliui ar kasdieniam vartojimui. Kreditai.info paruošė keletą patarimų visiems kurie artimiausiu metu planuoja skolintis.

Konkretūs pasiūlymai

Konkretūs pasiūlymai yra tai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį pirmiausiai. Jei bendrovė A siūlo 1000 eurų 12 mėnesiui mokant po 100 €, o bendrovė B siūlo 1000 eurų 12 mėnesiui po 102 eurus, akivaizdu, jog pirmasis pasiūlymas bus naudingesnis finansiškai. Tačiau galbūt bendrovė A siūlo dar ir paskolos atidėjimą be jokių papildomų palūkanų, o bendrovė B reikalauja, jog paskola būtų grąžinama tokiu laiku, kai Jums nėra patogu? Tokiu atveju ne tik finansinė nauda gali būti svarbi.

Skirtingi specializuoti produktai:

Kalbant apie kreditus galima išskirti keletą specializuotų jų rūšių:

  • Greitieji kreditai internetu;
  • Vartojimo kreditai (iki 20000 EUR ir ilgesniam nei 24 mėnesių laikotarpiui);
  • Paskolos automobiliams (Įskaitant lizingą bei paskolas už automobilius);
  • Paskolos būstui (pirkimui, remontui);

Visus šiuos kreditus taip pat teikia ne tik bankai ar greitųjų kreditų įmonės, bet kredito unijos bei tarpusavio skolinimosi platformos.

Papildomi mokesčiai - papildomas pavojus

Dažniausiai žiūrima į tai, kiek teks grąžinti. Tai geras dalykas, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kiek Jums bus paskolinta. Jei skolinatės 1000 eurų, tai dar nereiškia, kad 1000 ir gausite į savo sąskaitą. Gali būti, jog bendrovės iš Jums pervedamos sumos (tai aktualiausia tada, kai skolinamasi ilgesniam laikui ir didesnė suma) išskaitys sutarties sudarymo mokestį, kuris nėra labai mažas (siekia ir 10 ar 15 proc.) Paklauskite Jums pasiūlymą pateikusios bendrovės, kokiu būdu yra sumokamas šis mokestis, jei jis yra taikomas. Ar tai bus nuskaitymas iš į Jūsų banką pervedamos sumos, ar tai bus mokestis, išdalintas kartu su įmokomis (kas mėnesį dalį mokesčio sumokant kartu įtraukiant į mėnesio įmoką greta palūkanų). Galiausiai apskaičiuokite, kiek pinigų gausite ir kiek reikės grąžinti, koks yra skirtumas tarp pasiskolintų pinigų ir grąžintos sumos.

Įvairios akcijos gerai, bet būkite atidūs

Akcijos, specialūs pasiūlymai - visko aplink yra tikrai daug, tačiau būkite budrūs. Ne visada viskas yra taip gražu, kaip atrodo iš šalies. Akcijų metu paimti kreditai įpareigoja dar griežčiau, nes už menkiausią vėlavimą gali tekti sumokėti skirtumą tarp įprasto tarifo ir akcinio. Būkite budrūs ir akcijos neš tik naudą.

Top