„Danske Bank“ verslo paskolų portfelio dalį perima „Luminor“

Bankai susitarė dėl beveik 40 mln. Lietuvoje suteiktų įmonių paskolų portfelio įsigijimo.

Jonas Urbonas 2Nuotrauka: „Luminor“ Verslo bankininkystės vadovas Jonas Urbonas © Luminor

Tai yra antrasis „Luminor“ vykdomas kreditų portfelio įsigijimas. Panašų įsigijimą bankas atliko šių metų balandžio mėnesį Latvijoje. Šis sandoris atspindi „Luminor“ banko strateginę verslo skolinimo plėtrą Baltijos šalyse ir prisiimtą įsipareigojimą būti patikimu bankininkystės partneriu vietos verslui.

Šiais metais „Luminor“ bankas toliau įgyvendina savo strategiją daugiausia dėmesio skirti klientams, jų patirčiai ir verslo augimui. Dabartiniu etapu siekiama pakelti klientų pasitenkinimo lygį, plėsti skolinimo paslaugas, ypač daug dėmesio teikiant nekilnojamojo turto kreditams ir smulkiajam bei vidutiniam verslui. Taip pat pakelti mūsų skaitmeninimo ir automatizavimo lygį.

Komentuodamas sandorį, „Luminor“ Verslo bankininkystės vadovas Jonas Urbonas sakė: „Šio geros kokybės verslo klientų paskolų portfelio įsigijimas yra svarbus žingsnis mūsų augimo kelyje, jis taip pat sustiprina įsipareigojimą remti vietos verslą. Tai jau antras toks strateginis įsigijimas, leisiantis plėsti savo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Mes siekiame būti pageidaujamas partneris vietos žmonėms ir įmonėms, taip pat užtikrinti savo klientų pasitenkinimą“.

Su visais klientais, kurių sutartys bus perduotos „Luminor“ bankui, „Danske Bank“ ir „Luminor“ susisieks tiesiogiai.

Bankinę veiklą Baltijos šalyse nutraukęs „Danske Bank“ Lietuvoje ir toliau tęsia Globalaus technologijų ir paslaugų centro veiklą bei išlieka vienu didžiausių darbdavių šalyje.

Top