„Standard's & Poor's“ „Maxima grupei“ pagerino kredito reitingo perspektyvą

Šiuo metu mažmeninės prekybos bendrovės kredito reitingas yra  BB+.

SP logoNuotrauka: © Standard's & Poor's

Įvertinus teigiamus veiklos rezultatus, reitingo perspektyva pakeista iš neigiamos į stabilią, teigiama „Maxima grupės“ pranešime.

Pasak „Maxima grupės“ finansų vadovės Karolinos Zygmantaitės, „Standard & Poor's“ vertinimas atspindi „Maxima grupės“ įgyvendintos plėtros Lenkijos ir Bulgarijos rinkose rezultatą, e-komercijos segmento augimą ir stiprią poziciją Baltijos šalyse.

„Stabili reitingo perspektyva patvirtina įmonės veiklos modelio tvarumą ir tvirtą finansinę padėtį,“ – pranešime sakė K. Zygmantaitė.

BB+ kredito reitingas „Maxima grupei“ suteiktas 2018 metų liepos 17 dieną, tais pačiais metais bendrovė išplatino 300 mln. eurų penkerių metų trukmės obligacijų emisija. Šiais metais „Maxima grupė“ žengė dar vieną žingsnį į tarptautinę kapitalo rinką – išplatino 40 mln. eurų vertės komercinių popierių emisiją. Tai buvo pirmoji tokio pobūdžio emisija Baltijos regione.

„Maxima grupė“ valdo prekybos tinklus „Maxima“ (Baltijos šalyse), „Stokrotka“ (Lenkijoje), „T-Market“ (Bulgarijoje) ir elektroninę maisto prekių parduotuvę „Barbora“, veikiančią Baltijos šalyse ir Lenkijoje.

„Maxima grupė“ priklauso „Vilniaus prekyba“ įmonių grupei, kuri per kitas antrines įmones valdo investicijas į mažmeninės prekybos ir vaistinių tinklus bei nekilnojamojo turto projektų vystymo ir nuomos paslaugų įmones Baltijos šalyse, Švedijoje, Lenkijoje ir Bulgarijoje.

Top